Latvia - Politics

Latvija nav valsts bet verdzība

Gribēju rakstūt par fucking murgu kas ir sācies ar nesenajiem paziņojumiem par to ka līdzšinējā inkvizīcija nav palīdzējusi, un ka jāatlaiž vēl vairāk cilvēku, algas jāsamazina vēl un izrādās jānogriež arī bezdarbnieku pabalsti un māmiņu algas, bet Zanders ir pateicis labāk.
Ak tiešām, kāds brīnums ka samazinās valsts ieņēmumi pēc cilvēku atlaišanas un algu samazināšanas par 40%? Tik tiešām, kur pēkšņi palika nodokļu maksātāji?

Ja agrāk bija sajūta ka mūsu valstij pie stūres ir neaptēstu infantīlu bars, tad tagad tas vienkārši ir faktuāli apstiprināts.

8 Comments on “Latvija nav valsts bet verdzība

  1. Valsts iestāžu darbinieki ir 25% no nodarbinātajiem. Viņi neko neražo, pat pievienoto vērtību nerada, tikai apkalpo pārejos. Tas ir daudz par daudz. Puse būtu jāatlaiž, ja normāli valsts pārvaldi noreformētu.
    Ir trīs varianti – vai nu mēs apgriežam visus apgriežamos tēriņus par 40% un pierunājam aizdevējus piekrist 7% deficītam (mazticams), vai arī mēs apgriežam apgriežamos tēriņus par 40% un neapgriežamos (pabalsti, pensijas, …) par 10% un samazinam deficītu līdz 5%, vai arī aizdevēji naudu mums nedod un tad nāksies griezt vēl vairak, lai deficīta nebūtu vispār, jo viņu nebūs ar ko segt. Tad gan pabalsti un pensijas varētu par 20-30 un pat 40% samazināties.

    Nav jau daudz iespēju ko darīt, kad ārvalstis vairs vienkārši negrib pirkt mūsu mežu vai algot mūsu celtniekus un arī vietējie vairs negrib pirkt majas par 1500 eiro par kvadrātmetru.

  2. Pie tā noved agrāk tik populārā propaganda, ka valsts darbs ir stabils darbs, tam ir sociālās garantijas, un tur nevienu nekad neatlaidīs 🙂 Ļoti labi atceros šāda viedokļa popularizēšanu.
    No kurienes tev tā 25% statistika tāda?

  3. tos 25 % kaut kur arii zinjaas (LNT top 10) redzeeju. Tur bija ar visiem cipariem apreekjinaats – ja panjem visus nodarbinaatos un darbspeejiigos, panjem nost bomzhus u.c. un tad sanaak – katrs ceturtais straadaa valsts iestaadee. IMHO kriminaals daudzums.

  4. Tas, ka latvijas mega birokrātiskajā murgā ir vajadzīga optimizācija, bija skaidrs sen. Bet pēkšņi tā visus atlaist, tas ir bišku genocīds 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.