Par mani


Mani sauc Normunds, un es rakstu šo blogu. Blogs ir vecs, un es laika gaitā jau esmu aizmirsis priekš kam es to rakstu. Vairāk jau laikam rakstu priekš sevis. Te var atrast ceļojumu aprakstus, fotogrāfijas, receptes, grāmatu un filmu aprakstus, kā arī vispārējas pārdomas par notiekošo.

Pirmo mājaslapu uztaisīju iekš Geocities kaut kad 2000. gadā, vēlāk lietoju kādu no pirmatnējām sistēmām CutePHP, kura iznāca 2002. gadā, un izcēlās ar to, ka tai nebija vajadzīga SQL datubāze. Diemžēl periods no 2002. līdz 2005. gadam, kurā pārgāju uz WordPress, ir zudis. Lai gan, palasos vecākos 2005. gada ierakstus, varbūt arī, ka par laimi, ka zudis.

Es strādāju vienā no Latvijas foršākajiem ražotājiem, un ražojam mēs datortīklu aparatūru, pazīstamu visā pasaulē. Blogā par darbu nerakstu, jo rakstu to brīvajā laikā.


Esmu apbraukājis visai daudz un dažādus pasaules nostūrus, pārsvarā darba darīšanās, bet daži lielāki braucieni veikti arī kopā ar ģimeni vai draugiem. Kopā esmu pabijis 47 valstīs, kuras redzamas šajā kartē: 


Vēlies sazināties?

Vārds *
Vārds