Recipe - Travel

Apceļo Padomju Latviju

Man ir neliels plāns ziemas izklaidēm, kad braukšana pie dabas ar velosipēdiem vairs nav iespējama, un ir īstais laiks apskatīt cilvēka veidotus objektus iekštelpās, braucot uz turieni ar auto. Kādreiz sensenos laikos kad mana darba vieta vēl bija Aizkraukles ielas PMI institūta telpās, tur bija tāda lieliska vieta – darbinieku ēdnīca no padomju laikiem. Ar graņonkām, kefīru, brūnajām paplātēm un primitīvu ēdienu. Vienreiz būdami Madonā arī uzdūrāmies uz šādu ēdnīcu kādas rūpnīcas teritorijā. Un Lubānas centrā arī vēl joprojām ir standarta padomju ēdnīca kur zupa, kartupeļi ar gaļu un saldais kopā izmaksā ap 1.5ls diviem cilvēkiem. Domāju šādas vietas vajadzētu meklēt un atzīmēt. Teiksim tā – padomju ēstuvju datubāze: operācija “zaņķis”. Ja kādam lasītājam ir padomā vēl kādas šādas vietas – padalieties komentāros.

10 Comments on “Apceļo Padomju Latviju

  1. es varu runaat par pilseetu, kur nodziivoju 10 gadus.
    Es domaju ka kadas 10-15 tadas estuves vares atrast, veel var pabraukat pa rajonu, bet ari var paradit normaalu.

  2. Vēl pavisam nesen bija tāda Tērbatas virtuve pašā Rīgas centrā. Tagad tur būvlaukums.Kaut kas tuvināts tam ir Uzņēmumu reģistra/LIAA ēdnīca Pērses ielā. Stils tas pats, bet nemaz tik lēti nevar paēst. Salātiņu varianti – rosols, ola ar majonēzi, siļķe ar sīpoliem, klasiski padomju saldie ēdieni.

    Ir vēl daudz tādu vietu Rīgā.

  3. Hm, vel Barona/Tallinnas ielas krustojumaa stav skolaa, pern tur 0.80 ls 0.70 ls maksajaa komplekts, un vareeja iet cilveeki no ielas, kruto edienu vareeja dabut pa 1.10Ls – 1.20Ls, sen tur nebiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.