Notes - Uncategorized

Krievijas ekoprodukts

Pēdējā laikā arvien biežāk pamanu cilvēku interesi par dažādu produktu veselīgumu un sastāvu. Tas pats Kažes pētījums par saldējumiem, kur izrādijās ka izņemot laikam Skandināvu TRIO un Saldus Druvu pārējie saldējumi sastāv no ķimikālijām, suslas un ūdens. Tad mums ir Lotes eko kosmētika, kas lai arī maksā dārgāk, tomēr ir viens īsteni dabīgs un lielisks produkts. Bet nesen mēs ar Noru esam atklājuši krievijas analogu – tie gan nav īpaši stilīgi iepakoti, toties sastāva ziņā ir pārāki par jebkuriem rietumu produktiem. Interesentiem iesaku pievērst uzmanību brendiem Чистая линия, Домашний рецепт un Лесной балзам. Piemēram šampūns ar īstu nātru sulu, vai vannas sāls ar pavisam īstām meža zālītēm.
Lai gan tomēr tā ir krievija un man nav zināms par cik mazām summām kompānijām ir/nav iespējams no produkta sastāva izslēgt kādus svarīgus komponentus, lai izskatās skaistāk, tomēr jau – vismaz sirsapziņa tīra par pamēģināšanu.

2 Comments on “Krievijas ekoprodukts

  1. njaa, ar krieviem neko nevar zinaat, jo tas ko vinji tur raksta var galigi neatbilst istenibai, bet no otras puses mani vecaki Чистая линия, Домашний рецепт un Лесной балзам, lieto jau ilgus gadus un ir sajusmaa. Un tas balzams, ko aiznjemos no Noras ar bija labs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.