Car

Degvielas patēriņa statistika bez maksas

Turpmāk es vispār neņemšu vērā nekādus no pirksta izzīstus teorētiskus automašīnu degvielas patēriņa apgalvojumus līdz nebūšu redzējis konkrētā modeļa Spritmonitor.de profilu.
Godīgi sakot, nesaprotu kā autovadītājs, kuram rūp sava nauda, spēj izdzīvot nelietojot šo lielisko bezmaksas sistēmu.

Ko tā dara? Pārvalda visus izdevumus kas saistīti ar tavu auto, veido atskaites, un piedāvā salīdzināt tavus izdevumus ar citiem tadiem pašiem modeļiem kas reģistrēti sistēmā. Visbiežākie izdevumi protams saistīti ar degvielu, un šeit ir ļoti vienkāršs un ērts degvielas pārvaldītājs.

sprit

Vienīgais nosacījums precizitātei – vienmēr jālej pilna bāka. Tad pēc pildīšanās ievadi odometra rādītāju, pa kurieni un kā tu pārsvarā šoreiz brauci, un sistēma saglabās šos rādītājus savā datubāzē. Kā bildē redzams, tu vari gan novērtēt cik bieži tu brauc, gan cik mainās tavs patēriņš atkarībā no sezonas, riepām, braukšanas vides, stila utt. Piezīmēs var norādīt kurā degvielas stacijā pildījies un visādas citas lietas. Šāds pats interfeiss ir arī citiem izdevumiem – apdrošināšai, apkopei, remontiem, utt. Ir pat iespējams uzstādīt brīdinājumu regulārām lietām, lai neaizmirsti iziet apskati vai nopirkt OCTA.

Esmu sajūsmā, bez maksas un tik lietderīgu web servisu nav daudz. Noteikti rekomendēju arī tev.

84 Comments on “Degvielas patēriņa statistika bez maksas

 1. Otra maza nianse, ka tajā lapā nav iespējams izšķirt manuālā kārba/automāts, pieredze liecina ka ir milzīga starpība.

 2. Es nelietoju šo lielisko sistēmu, kaut arī par to zinu. Ļoti līdzīgu tabuli Excelī vedu jau apmēram no 2000. gada, un par tagadējo mašīnu man ir pilnīgi dati sākot no 2004. gada. Principā jau nebūtu grūti spritzmonitorā ieimportēt manu tabulu, bet vai vajag? 🙂

 3. Nezinu, nezinu. Man šis nešķiet pats ērtākais veids. Savām vajadzībām iztieku ar vienkāršu tabuliņu, līdz ar ko varu redzēt cik kurā mēnesī “nosvilināts”, sarēķināt vidējo patēriņu jebkurā laika periodā utt. Nekā sarežģīta tur nav.Remonti un apkopes otrā tabuliņā. Viss īzī.

 4. holy… 🙂 jauns battle! un es jau nobijos, ka sena diskusija un esmu ko palaidis garām.
  Vēl neizmantoju šā saita pakalpojumus, tāpat kā RoadTrip programmu savā iPod Touch. Gribēju jau taisnoties un teikt – “tāpēc, ka zinu, kāds man patēriņš”. Bet laikam jau nemaz tā īsti nezinu – tikai aptuveni. Šaubos, vai būšu no tiem, kas katru savu benzīna čeku tādā resursā klabinās iekšā, bet vasarā, kad ik trešdienu bija jābrauc uz Rīgu no laukiem, nevajadzēja ilgi domāt, ka izdevīgāk laikam tomēr sanāk braukt ar autobusu.

  Racionalizējot – šie analīzes rīki palīdz, ja bieži veic savam auto kādas modifikācijas (maini riepas pret niknāku protektoru, uztaisi “liftu”) – tad vari paskatīties, kā mainās patēriņš. Ja ikdienā pārvietojies pa diezgan vienveidīgu maršrutu, tad divi, trīs šādi mērījumi ir enough imho.

 5. Tev gan arī tēriņu menedžments nāktu tikai par labu. Kā mums visiem šīs krīzes laikos. Man vispār patīk – te visi runā tā, itkā nauda kokos augtu, un ir vienalga vai tu nobrauci 30ls vai 130ls mēnesī, sak – man vienalga, es tāpat varu samaksāt.
  Tas pats kas ar telefona rēķiniem. Labi, te vismaz visiem ir bite, bet es zinu dažus kam ir pāri 20ls rēķins un algu nemaksā, bet līdz telefona operatoram kā ietaupīšanas veidam neviens neaizdomājas.

  Visi tādi lepni, zin

 6. kameer tu pieraksti raditaajus, kameer majaas atrodi to vietu, kur bija pierakstits, kameer ielogojies saitaa, kameer ievadi info, vairaak kaa 5 min. Un man skiet, ka to dara vairaak kaa 1 reizi menesii

 7. starp citu, zinu, ka Tev NR shadas lietas nepatiik un tikai mirushies savas domas nemaina, bet sheit shis tas provokacijai no justmooed.com/2008/01/10/managing-vehicle-costs-tool/Citeju NR no 2008.gada par šo konkreto saitu:NR: “I think that this kind of tool is useless. Let’s say you find out this information about your new car – how much the repairs cost, the fuel, the lot … but there is no way to avoid these costs, so this information is pure numbers. Either you drive and pay, or you don’t drive and save.” 😛

 8. Lienei gan šāda informācija būtu īpaši noderīga, pat ņemot vērā ko es toreiz rakstīju, jo tad tu vismaz varētu atbildēt uz jautājumu “cik jums aiziet benzīnā mēnesī” neizmantojot 6x pārspīlētus skaitļus, kā tu to vienreiz darīji 😀
  Un garmoškas durvis nemaksāja virs 100ls 😀

 9. principaa es shim tekstam pievienojos vairaak, nekaa jaunajam par “Godīgi sakot, nesaprotu kā autovadītājs, kuram rūp sava nauda, spēj izdzīvot nelietojot šo lielisko bezmaksas sistēmu. “

 10. kameer varu samaksaat, tikmeer braucu :D, pateree jau ar vien vairaak, jo kljust vecaka un to var saprast arii bez jebkadas statistikas. Either you drive and pay, or you don’t drive and save

 11. es jau neko nesaku, ja patiik pildiet statistiku. Man pagaidaam negribas. Kadu bridi man skiet, ka pat to izmantoju, bet nju, apnika un logins un parole jau aizmirsaas

 12. teikšu godīgi – ar šādu statistiku neaizraujos. labums no tās varētu būt, ja varētu konstatēt, ka patēriņš pēkšņi sācis pieaugt, tā ir tiesa, bet domāju, ka spēju tam izsekot arī tāpat (protams, ne ar precizitāti 0,02 litri uz 100 km).

 13. Runa bija par to vai tu zini cik tu maksā mēnesī, vai nezini. Vairs nav runa par statistiku.
  Un ja tu nezini cik tev izmaksā nobraukt 100Km, tad tu nevari izrēķināt vai tev ir rentabli braukt uz IKEA pēc skapja, vai tomēr ir izdevīgāk samaksāt procentus vietējiem importētājiem.

  Kaže kā statistikas monstrs vispār varēji paklusēt, šeit sievu aizstāvēt ir neloģiski.

 14. oo, vecais raksts uzpeldeja,
  es atbildešu te, cilvēki medz mainit savas domas un tas ir labi. Kas viena dzīves posma ir pilnigi useless, paiet gadi un tas vairs nav. lai tikai nelidzinatu ar zemi cilvēku domas, kam viedoklis ir cits, bet varētu respektet vismaz to.

  Man tieši po, cik daudz es samaksaju par degvielu (nu labi normalas robežas), jo es tik un ta braucu un kamer varu atlauties maksaju, bet man tieši interese, cik man ir degvielas pateriņš, dators rada pavisam citus datus. un precizu informāciju citur es nevaru dabut, un es nevaru apskatities videju pateriņu savam auto. nu man nav žel 2 minutes menesi no savas dzīves uz šo servisu.

 15. “Don’t argue with idiots, they will drag you to their level and beat you with the experience.
  Forši, diskusijā but starp tiem idiotiem,
  P.S. es to ta tagad iedomajos par sevi, no offence.

 16. Kaže, nekas nav jāanalizē 😀
  Uz čeka uzrakstīt odometra rādijumu (vienu skaitli) – šķiet ne vairāk kā trīs sekundes (ja vien datorlaikmetā daži neraksta ilgāk). Pēc tam atvērt lapu un ievadīt to tur – varbūt pusotra minūte. Es varu izmerīt, ja kādam tas šķiet interesanti, bet bēdīgi redzēt, ka tāds sviests (un strīdēšanās blogos) jums liekas aktuālāka nekā ekonomija, jo šeit jūs patērējāt daudz vairāk laika.

  No otras puses – Liene nekad nav izcēlusies ar taupīgumu, tā ka laikam viss ir likumsakarīgi.

  Es pieturos pie Bila Geitsa izteikuma Simpsonos “I didn’t get rich by writing a lot of checks”

  🙂

  Peace out

 17. No otras puses – Liene nekad nav izcēlusies ar taupīgumu, tā ka laikam viss ir likumsakarīgi. MMM, tas nu, gan ir paraak skalshs arguments. Taa it kaa es izteereeju shmotkaas visu naudu. Patiesibaa es diegan daudz piedalos materialajaa pasaulee un esmu taupiga. Kaa nekaa esmu dzivee sakrajusi ljoti daudzaam lietaam. Un tas, ka es nopeerku labu un daargaaku matu reizeem, nozimee to, ka1) nemaksaju 2x;
  2) realizeju kadu savu sapni un panjemu to, kas man patiik nevis to, kas ir pieejams – daudzreiz gan tas nearealizejas, njemot veraa LV pieejamo crap;

 18. Kas, mana komentara nav saprotams ? viss ir skaidri un gaiši pateikts.Jā, vispirms man ir problēmas, ar vardu ‘vieds saprašanu (neesmu tik kruts), labi ir vardnīcas un draugi, uzzināji kas ir par vardiem.

  Es, nepretendeju uz gudriem un 100% pareiziem argumentiem (tadi man nekas nebija), bet es nekad otro cilvēku neuzskatu par to, kurš var but zemaks, stulbaks, etc. Bet viss ir manas domas un aizpriedumi, tatad nevajag mani uztvert nopietni vai azvainojoši.

 19. Liene, darbi runā skaļāk par vārdiem 🙂
  Sergej – manā izpratnē Vieds ir tāds, kas nav gudrs jo zin noteiktus faktus, bet tāds kas ir vēl krutāks, kas zin lietas aiz pārāka intelekta + intuīcijas + magic kombinācijas 🙂

 20. ar vārdu vieds es pilnīgi noteikti nevēlējos nevienu aizvainot, vienkārši tas patiešām ļauj apvienot gudrību un maģiju. un par to, kā tieši ar šo metodi var ieekonomēt, man īstas skaidrības nav. es varu vēl piekrist, ka šādi dati var būt interesanti, bet, ja N.R. man var īsā veidā izteikt, kā viņš ar to (reāli) ietaupa naudu, esmu gatavs pieņemt šo programmu kā nākamo punktu savā ceļā uz apgaismību.

 21. Vai runa bija par naudas ietaupīšanu? Norādi kur rakstā es to esmu minējis. Lai gan arī naudu vari ietaupīt, izrēķini cik tev vienam izmaksā brauciens uz Cēsīm ar dažādiem transportiem, un ar auto, un izvēlies lētāko. Vai – noskaidro, ka benzīns tev izmaksās dārgāk, nekā pasūtīt IKEA mēbeles no vietējā dīlera, un pasūti šeit.

 22. Teiksim ta, spritmonitor.de man nekada veida nepalidzes saglabat paris liekus benzina litrus, jo ta ka es uz darbu braucu ar auto (to es vien darišu kamer es varēsu to atļauties). Protams, man ir interesanti zināt cik es tereju uz degvielu, bet galvenokart lai zinat tieši videju pateriņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.