Latvia

Krīzes hronoloģija

Sēdēju es te vienu dienu pie kāda ziņu portāla, un skatījos kā ar katru brīdi ziņas paliek arvien pesimistiskākas, un iedomājos ka internets ir lieliska vide hronikas izveidei.
Un izveidoju es tādu http://latvian.posterous.com blogu, kurā ik pa brīdim iesūtīšu tādus ar krīzes attīstību saistītākus rakstu izvilkumus no tiem dažiem ziņu portāliem, kuros mēdzu ieskatīties.

Pamata doma man bija veidot pārskatāmu notikumu attīstības sēriju, kas varētu būt interesanta ne tikai notikumu attīstības paredzēšanai, bet arī vēsturiski, lai tur vai kā tā situācija arī neizvērsīsies.

Galvenās tēmas esmu izvēlējies arī tās, kas man pašam tuvākas – Nekustamie īpašumi, Hipotekārais Kredīts un Bankas, Valūtu tirgus.

Neuztveriet šo te kā mēģinājumu rīkot revolūciju interneta vidē, tik tiešām šādas tematikas blogu mums jau pietiek. Sākotnēji tas bija plānots vairāk tāds privāts piezīmju blociņš, bet tad auto-rakstīšana uz Twitter mani nodeva, un tapēc es rakstu šo paskaidrojošo ievadu.

P.S.: Posterous rullē, blogu tīkotājiem ļoti iesaku paskatīties

14 Comments on “Krīzes hronoloģija

  1. Vēl te paralēli varētu apskatīt to kā krievvalodīgie izmanto kopējo krīzes haosu, lai kamēr latvieši domā tikai par “desu”, Latvijā “kačātu” uz priekšu savas tā saucamās tiesības. Piemēram sakompromitējos latviešus vardarbīgi plosīties pa Vecrīgu, ieviešot papildus svētku dienas janvārī utt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.