Notes

Velo situācija

Biju sestdien aizbraucis uz Jūrmalas Šosejas ZZK veikalu, lai nopirktu ilgi meklētos SKS Chromoplastics dubļusargus ritenim.
Tieši šos dubļusargus, jo parastie plastmasnieki man saplīst pēc pāris mēnešiem, turklat to stiprinājums ir tāds, ka dubļi tieši šļācas virsū priekšējiem zobratiem (aizmugurējais dubļusargs piestiprinās daudz par augstu, Chromoplastics, tāpat kā citi pilnā izmera sargi, stiprinās zem zobratu līnijas).

Izrādijās gan, ka jaunais gājēju/velosipēdu tiltiņš virs šosejas vēl nav oficiāli atklāts, tapēc tas ir iežogots. Ņemot vērā ka auto bija noparkots pretējā šosejas pusē, un pāri šosejai pa tumsu skriet galīgi negribējās, nācās šturmēt slēgto teritoriju.

Patīkamākais no visa bija tas, ka ZZK uz pilnīgi visām precēm ir 20% atlaide, tapēc nopirku iespējams sev nemaz nevajadzīgas liekas riepas ar agresīvāku protektoru, kuras pagaidām neuzmontēju. Bija baigais slinkums.

Īsi sakot ritenis ir saķīlēts un gatavs uzsākt sezonu tiklīdz temperatūra pacelsies līdz nullei, vai drīzāk kādiem +3C.

4 Comments on “Velo situācija

  1. Ja māk runāt, ZZK jebkurā laikā var sarunāt diezgan smuku atlaidi :)Par sezonu — kāda tad vaina ziemā braukt? 🙂 Man atkal galvenais, lai būtu sauss, tāpēc ļoti labprāt braucu arī šādā laikā. Galvenais ilgi neatrasties uz ielas, atbilstoši saģērbties un turēt pareizu tempu (lai pārāk nesvīstu un arī pārāk nesaltu). Tajā pašā sestdienā sanāca ap 4 stundām mīties, uz beigām gan bija pa traku, bet anyway vērtīga pieredze 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.