Notes - Uncategorized

Jauns sākums

Jau iepriekš rakstīju, ka organizācijas procesā pārskatīju sava bloga – savas interneta dienasgrāmatas – senākos ierakstus. Daži bija smieklīgi, daži muļķīgi, bet tomēr liela daļa manī izraisīja nostaļģiju, siltas atmiņas, pārdomas par to, kā esmu mainījies. 

Un beigās tāds jau arī ir šī bloga galējais mērķis, tā uzdevums — atgādināt man to, kas es esmu un no kurienes nācis. Retāk vai biežāk, taču šeit esmu rakstījis ikdienas notikumus un pārdomas jau vairāk kā desmit gadus, lai arī senākie ieraksti nu jau ir zuduši. 

Diemžēl pēdējos gados blogs ir arvien vairāk pamests un atstāts novārtā. No vienas puses tas ir tāpēc, ka man vairs nav pamācošu instrukciju nejaušajiem interneta klaiņotājiem, kuri iemaldīsies šeit, un daudzas no kurām šodien šķiet tik bērnišķīgas. Lai kā arī nebūtu, un, šķiet, šī nebūs pirmā reize, kad to teikšu — es centīšos saņemties un atdzīvināt šos ierakstus, turpināt rakstīt. 

People will read again

— Vanilla Sky

Un tāpēc, lai motivētu sevi rakstīt un citus lasīt, esmu beidzot saņēmies un pārvietojis šo blogu uz Squarespace. Daudziem tas neko neizteiks, un šis ir tikai motivējošs punkts man pašam, pietiks, ja teikšu, ka šeit tagad izskatās citādi. Pagaidām es pats jūtos ļoti labi par šo lēmumu, un vismaz man pašam jaunais bloga izskats ļoti iet pie sirds. 

Ceru jūs redzēt šeit arī turpmāk.

6 Comments on “Jauns sākums

  1. Ienācu lapā un pirmais, ko nodomāju, cik moderna un glīta WP tēma tev gadījusies, bet ātri pamanīju, ka paldies jāsaka Squarespace cilvēkiem. Veiksmi rakstīšanā, ceļojumos un rakstīšanā par ceļojumiem. (Un dod ziņu, kad brauksi uz šo pusi 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.