Travel

Turpinam gatavoties

_DSC5681

Vakar pienāca lielā diena, kad sāņēmām Ķīnas vīzas. Varu tagad jums droši apgalvot, ka nav absolūti nekāda iemesla tās kārtot tūrisma aģentūrā, kur tās maksā 80Ls, ja tās pats var uztaisīt vēstniecībā par 42Ls. Starp citu noderīgi – bērniem vienalga kādā vecumā arī ir nepieciešama vīza par pilnu cenu.

Lai vīzu uztaisītu bija vajadzīgi šādi dokumenti: aizpildīts vīzas pieteikums no vēstniecības mājaslapas, uz tā uzlīmēta pases formāta fotogrāfija, izziņa no bankas, ka jums tur ir konts (nav svarīgi vai tur ir nauda), lidmašīnu rezervāciju izdrukas, viesnīcu rezervāciju izdrukas. It kā nepieciešamas rezervācijas par visām dienām, bet onkulis tā pavirši uzmeta aci uz datumiem un ar to pietika. Runā, ka daži lai nebūtu jāplano stingrs grafiks, norezervē uz visu ceļojuma laiku kaut kādu viesnīcu, un tad pēc vīzas saņemšanas to atceļ. Tiem būtu jāskatās lai viesnīca ir tāda, kas atceļama par brīvu.

Līdz ar vīzas saņemšanu arī ir beigušās brīvās vietas manā pasē, kas nozīmē ka nākamajam ceļojumam jau vajadzēs taisīt jaunu.

Vakar Oliveram nopirkām platu cepuri, aizņēmāmies visādas zandales, un izpētijām saules krēmu piedāvājumu. Man nopirkām Crocs zandales, šobrīd vēl pirkums īsti attaisnojies nav, jo lai arī viņas ir mīkstākas par iešļūcenēm čībām, viņās ir karsts. Nesakrīt ar reklamēto. Bet nu es jau esmu tāds īpašs.

Līdzi ņemsim vienu lielo mugursomu (50+10) un vienu pavisam mazo priekš ūdens un tādām lietām. Lielo turēsim viesnīcās pēc iespējas. Soma tiks sapakota absolūti minimāli, jo no iepriekšējo ceļojumu pieredzes esmu iemācijies, ka vienmēr puse no paņemtā ir lieka. Šobrīd paredzu ka somā liekamo mantu svars būs labi ja 2kg Smile

4 Comments on “Turpinam gatavoties

  1. interesanti par somu izveli, ja saki, ka tikai 2kg, bet soma 60l?Vienigi varetu padomaat, ka Kjinaa daudz iepirksies? Citadi staipiit tik lielu somu ar 2kg neshkjiet logjiski.Bet crocs atmaksaasies, neuztraucies, ljoti labas kurpes.

    1. Nu tas pagaidām, un tilpums drēbēm jau ir lielāks kā svars. Protams kaiepirksimies, tā tak ir ķīna 🙂 Es vēl neesmu ierēķinājis foto tehniku
      un ūdeni/ēdienu ko staipīsim līdzi. 2Kg bija tas ko no latvijas ņemsim,
      jo pārsvarā drēbes un visu vajadzīgo plānojam nopirkt tur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.