Computers

Mac:Win = 0:1

Laikam baigi salielījos ar to ka pilnībā esmu pārgājis uz Mac lietošanu, jo šodien darbā atkal esmu ticis pie Windows. Problēma bija Latvenergo.
Raustījās, raustījās elektrība, līdz beigās nobeidza man laptopa barošanas bloku. Centīgais elektroniķis to itkā sataisīja, jo jauns maksā 59Ls, tad pārbaudījām – strādāja. Pēc tam pārbaudījām vēlreiz – un no mana Macbook Air power porta izzibsnīja pamatīgs uzliesmojums, pēc kura laptops pats gan strādā, toties USB ports vairs neiet, un power bloks sadega liesmās. Cerams, ka ASV garantija šo te ņems pretī, ja kāds uz turieni viņu aizvedīs tuvējā laikā, bet es savukārt pagaidām esmu atpakaļ pie XP.

Pirmā lieta ar ko viņš mani sagaidīja bija “invalid username”, jo izrādās tā nevar būt līdzīga “computer name”. Nākamais bija tas, ka ekrāna izšķirtspēja bija galīgi garām, bet jaunus draiverus es nevarēju dabūt, jo nebija arī tīkla kartes draiveru. Īsi sakot čikājāmies kādas pāris stundas, un tagad esmu atpakaļ. Ak jā, jaunais Skype beta for Windows tiešām ir kautkāds pilnīgs ārprāts.

14 Comments on “Mac:Win = 0:1

  1. Īsti neizprotu virsrakstu. Tapēc, ka tu nosvilināji barošanas bloku savam Air, Windows XP ir kaut kādā veidā pārāks, ja jau tam tiek viens punkts piešķirts?

  2. Tas bija saprotams tā, ka Windows dotajā brīdī ir pārņēmis manu darba dzīvi. Tas NAV jāsaprot ka Win ir pārāks.
    esuntu – Mac ir saīsinājums no MacOS, Win ir saīsinājums no Windows.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.