Foto

Motivators

Sen jau tāda doma bija, un beidzot viens cilvēks mani motivēja to realizēt. Esmu ievērojis ka lietainajās un aukstajās dienās (pēdējais pusgads 🙂 fotoaparātu izvilkt no somas gribas retāk un retāk. Nu redz, no t.s. mākslas pāriešu uz dokumentālo foto, un katru dienu centīšos ielikt pa kādai bildei no tās dienas. No šejienes links uz jaunāko bildi parādīsies augšā pa labi, citādi protams var iet arī pa taisno skatīties uz http://foto.sapnis.com Dotajā brīdī gan tur vēl ir tikai viena bilde, jo šodienas bilde vēl tikai taps.

14 Comments on “Motivators

  1. apsveicu.man arī ir palicis slinkums bildēt. par to lielāks ir tikai slinkums bildes sašķirot un apstrādāt (man vēl stāv bildes RAWā no pahgājušā gada)..

  2. Škiroju bildes pēc datumiem, ar aslēgvārdiem pie albuma (Piemēram “2007.12.31 jaunaisgads”). Lietoju Apple Aperture, bet arī Adobe Lightroom nav ne vainas.

  3. Varbūt Tu vari katru dienu fotogrāfēt sevi vienā un tajā paša rakursā… Redzēju (jūtūbītē) vienš čalis šitā bija 7 gadus darījis… Interesanti 🙂

  4. Buus interesanti. Es, savukārt šogad konstatēju, ka vispār ļoti reti esam iemūžinājuši ziemu un sniegu. Laikam vienmēr tā likusies pašsaprotama. Tādēļ derētu sataisīt kādu sniegotu skatu, ja vēl tāds gadīsies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.