Movie - Review

Uz kino vairs ne

Vakar skatījāmies filmu uz jaunā lielā (110″) ekrāna. Sienas pelēcība pēc trešās krāsošanas reizes ir uzlabojusies, un jāsaka tā – kombinācija PS3, HD Projektors (720p) un Laba filma (Bridge to Terabithia uz Blu-Ray) ir pēdējais piliens, nekādu vairs kinoteātru. Par filmu pašu – arī otro reizi skatoties izjūtas ir līdzīgas, filma tiešām ir lieliska un pavisam noteikti viena no gada labākajām. Ja kāds tur par projektoru interesējas, te būs oficiālais saits, un specifikācijas.

82 Comments on “Uz kino vairs ne

 1. Coca cola plazaa reali graudains attels. Tapeec jau Rigas sargus tur nerada ar atrunu, ka paraak nekvalitatiivs attels bushot 🙂

 2. Vai vispār Latvijā filmas Blu-Ray diskos var nopirkt? Jeb paliek tik variants sūtīt no ārzemēm, vai arī “pirkt” torrentu veikalos?

 3. Parastās televīzijas man nav un nebūs. Bilde dienā (kad gaisma tieši virsū ekrānam nespīd) ir pieņemama, bet uzlabojas par kādiem 40% kad istabā ir tumšs. Es šodien sataisīšu kādas bildes un ielikšu te.

 4. Nu pēc LIELĀS MIGRACIJAS mēģināšu vēlreiz uzjautāt krampo, ko īsti izsaka eiropas garantija? t.i. es varu garantijas laikā saremontēt vai saimainīt Latvijā vai man tomēr kautkur jāsūta?ASV garantijas kuponam tak šeit būtu maza vērtība vai ir varianti?

 5. -> Agris. Teikšu atklāti, ka līdz galam to izpētījis neesmu. Es parasti nepieļauju iespēju, ka man būs nepieciešams garantijas remonts 🙂 Teorētiski ir 2 gadu garantija, kur pirmo gadu nodrošina ražotājs, otro gadu pati Pixmania. Noliktavu tīkls viņiem ir pa visu Eiropu. Man jau domāt, ka vietējam Sony servisa centram viņu vajadzētu ņemt pretī, – Pixmania lapā rakstīts šādi: “In case of a fault developing with the product, contact the After Sales Service for the manufacturer and return the product to them with a copy of your invoice”. Bet kā jau teicu – izpētījis neesmu. Aptuveni tā.

 6. -> Agris. Vakar atnāca projektors. Kastē bija lapiņa, uz kuras visās EU valodās rakstīts, kur griezties garantijas jautājumos. Baltijas valstīs tas ir Sony, kas atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā.

 7. -> krampoJā es arī iečekoju Pixmania – liekas dikti labais.
  Pie tam, ka tas avots no ebay vairs Sanyo nez kāmdēļ nepiedāvā. Tad no štatiem i nelētāk sanāk, i ne drošāk (tā man liekas) i tā garantija nav.
  Sony ir labi – ir pārstāvniecība Rīgā. A Sanyo, tas varbūt ir ? N.R., kas viņam uz garantijas lapiņas bij rakstīts?

  P.S. krampo – iegāde 6 Ls? kādas atsauksmes par aparātu, man it sevišķi interesē par to redzamību gaišākā telpā?

 8. -> Agris
  Jā, piegāde 6Ls (līdz durvīm, ar DPD tracking nummuru, visu laiku sekoju līdzi :). Pagaidām kārtīgi izmēģināts vēl nav, jo telpa, kurā paredzēts projektoru izvietot pastāvīgai darbībai vēl remontējas. Izmēģināju uz reljefainām tapetēm – tumsā ļoooti labi. Ieslēdzot gaismu kontrasts nokrīt pamatīgi. Kad uzkrāsošu ekrānu, tad varēšu ko vairāk pastāstīt. Bet es ar to arī rēķinājos, ka tumsā būs jāskatās, turklāt man par nelielu pārsteigumu, projektors arī pietiekoši piespīdināja pārējo istabu, un acis neņirba (šajā jautājumā esmu jūtīgs, TV pie izslēgtas gaismas vakaros ilgāk par 5min nevaru paskatīties – acis sāk sāpēt).

  -> N.R.

  vai varētu vēlreiz palūgt info par krāsu? Cik atceros runa bija par Sadolin, jo lielāks cipars, jo labāk. Kā ar toni? Labāk skaitās nedaudz pelēks? Cik t.i. nedaudz? Ne jau 50% grey? Tā kā tapetes blakus būs baltas, ekrānu arī gribētos pēc iespējas baltāku. Gan jau nedaudz pelēku varētu. Krāsots tika ar pinzeli/rullīti/pūsts? Paldies.

 9. -> Agris
  btw, Pixmania cenas der nedaudz novērot un tad spert izšķirošo soli. Sony VPL-AW15 sāku “novērot” pirms vairāk kā mēneša. Tobrīd Pixmania cena bija 864Ls, tad vairākos soļos nokrita līdz 677, tad arī to nopirku (pirms nedēļas pasūtināju). Vakar cena bija augšā uz 754. Starpība visai ievērojama. Protams, man nav ne jausmas par viņu cenu politiku, bet varbūt arī kaut kādu pattern tur var novērot, piemēram, cenas korelāciju ar preces pieejamību noliktavā?

 10. Par krāsu – glancēta krāsa laikam tomēr nav laba izvēle, jo grūti nokrāsot tā lai neveidojas t.s bliki kautkādos leņķos. matētiem vieglāk. Lai gan ar visu to mums diezgan labi beigās sanāca, pēc trešās reizes. Man ir Sadolin S1000 laikam, tas ir pats gaišākais pelēks kāds ir katalogā.

 11. Paldies par info! Man ir doma sienu kārtīgi noslīpēt, nolīdzināt, nogruntēt un tad vairākās kārtās krāsot ar rullīti. Domāju, ka vajadzētu būt ok. Turklāt ar krāsošanu ir tā, ka neapmierinātības gadījumā var nokrāsot vēlreiz, nomainīt toni, vai vēl kā citādi rīkoties.

 12. -> krampo tad mums ir līdzīgi, ka projektora izvēle nav tik viennozīmīgi dēļ lielā ekrāna, kā dēļ acīm. No datora un TV diezgan pamatīgi čakarējas, bet ķinītī nav pilnīgi nekādas bēdas.N.R. paldies par tām bildītēm, nu nav tik traki tai puskrēslā :))

 13. -> krampovēl pēdējais kvešens par pixmania – viņi kad ņem no kredītkartes naudiņu, prasa LVL vai EUR? Skaidrs, ka samaxu viņi saņems no jebkura kredītkartes valūtas, atšķirība tikai, ja debitētā summa ir citā valūtā nekā konts, tad bankas ieslēgs komerckursu. Iemetu šo jautājumu viņiem pašiem, bet no solītā atbilde 24h laikā ir aizkavējusies :)))

 14. -> AgrisNoskaita latos, tieši tik cik rakstīts viņu lapā, bez nekādām konvertācijām. Turklāt, līdz šim cik pirkts no ārzemēm, tad, ja konts ir Ls un pirkums kādā citā valūtā, tad nauda tiek noskaitīta latos pēc tās dienas kursa, kurā noskaita (nevis rezervē), t.i. ja “pa īsto” noskaita tikai pēc nedēļas, tad tā var būt nedaudz cita summa, nekā tā, kas rādās rezervēta, bet izmaiņas ir tikai kursa svārstība.

 15. -> krampopaldies, nu skaidrs. vienīgi piebildīšu, ka pēc infas no bankas, ja konts ir citā valūtā nekā pirkums, tad valūtas maiņas kurss būs par 4% skumjāks, nekā vienkārši mainot valūtu, teiksim, internetbankā. nezinu varbūt citās bankās ir savādāk

 16. ->Agris Ņez, man auto līzings ir EUR, bet konts LVL, HB katru reizi veicot automātisko maksājumu nokonvertē pēc dienas kursa, kāds ir norādīts mājaslapā vai filiālēs. Protams, iespējams tie Tevis minētie % ir jau ieskaitīti kursā…

 17. -> krampodomāju ka līzim viss ir ok – kurss tas pats, bet šeit domāju izmantot Mastercard un tā špīle ar kursu ir tieši kredītkartes

  -> Sergejs
  nu nē, es tā kā tomēr Sanyo PLV-Z5

 18. Krampo, esi jau izmeginajis savu projektoru ?
  Agris, paldies, pagaidam Sanyo izskatas pievilcigaks, vinjam ir divi HDMI un letak uz 100ls, (ka teica Kaspars, tur interesanti ar tiem cenam ieksh Pixmania.com).
  Lai tev veicas ar pirkumu.

 19. ->SergejsJā, nedaudz iemēģināju uz reljefainām tapetēm 🙂 Tumsā ir labi pat uz tapetēm, tikai ļoti gaišās ainās var reljefu redzēt. Reālā testēšana/lietošana būs gan tikai pēc pāris nedēļām, kad tiks izremontēta tam paredzētā telpa. Bet jā, gaismā diezvai var skatīties. Kā jau minēju, parametri šajā cenu zonā bija +/- vienādi, tas otrs HDMI ports man nav tik svarīgs, lai mainītu izvēli. Man svarīgi bija tas, ka šim ir 20db noise level – un patiešām ir kluss. Citādi grūti spriest. Man ar projektoriem līdz šim nekāda reāla pieredze nav bijusi, tāpēc nav ar ko salīdzinān. Pagaidām esmu noskatījies vienu filmu un vēl šo to un esmu apmierināts ar pirkumu. Plašāk tiešām varēšu pastāstīt pēc kāda mēneša, diez vai ātrāk.

  ->Agris
  Ņez, man ir gan LVL VISA (HB), gan EUR Mastercard (SEB), līdz šim neesmu pamanījis muhļīšanu ar kursiem, varbūt neesmu pietiekami cieši ieskatījies…

 20. Es jau atkal par krāsām. Skatos Krāsu-pasaules katalogu, bet īsti netieku gudrs. PēcDIY screen painting sanāk, ka manā gadījumā baltā krāsa varētu būt optimālākā, tomēr apskatoties tās krāsu kategorijas, tā arī netieku gudrs, kura tad būtu labāka. Stipri matēta/matēta/glancēta, lateksa/bez lateksa, etc? Vai ir kādi ieteikumi šajā jautājumā? Vai arī vienkārši iet uz kādu būvmateriālu veikalu un parunāt uz vietas, uzjaukt, nokrāsot un pārāk neiespringt?

 21. Laikam neprecīzi izteicos. Siena ir kādus 6m plata, 2m platumā tapetes netiks līmetas vispār (pārējos 4m tiks). Tā daļa, kas bez tapetēm tiks krāsota. Krāsu centīšos pieskaņot tapešu krāsai. Kaut kā tā.

 22. Ja būtu tagad jākrāso, ņemtu matētu. Spīdīgā dažādos leņķos atspīd par daudz, un atklājas arī sienas defekti labāk. Ja krāsosi tikai ekrāna laukumu – iespējams balts būs labāks. Bet cik es eksperimentēju tad izvēlies – vai nu smukākas baltās krāsas vai nu melnās (balta siena vs pelēka). Ja gribi pelēku – viekalā prasi visgaišāko neitrāli pelēko (maisījums no balta un melna tikai un *Ļoti* gaiši pelēks).
  Īstenībā derēs jebkāda sienas krāsa 🙂

 23. Ok, paldies. Tad jau +/- skaidrs. Ņemšu matēto krāsu. Tā kā tapetes ir gandrīz baltas (nedaudz uz krēmkrāsu velk), tad krāsu mēģināšu arī tādu piemeklēt. Beigās izdomāju, ka ekrāns būs ~4 tapešu lokšņu platumā, t.i. 2m, siena tiks nokrāsota visā augstumā šo 2m platumā. Vakar cītīgi ar lielo špakteļ-lāpstiņu līdzināju 🙂 Tuvākajās dienās ķeršos pie krāsošanas.

 24. Tik pasaki veikalā ka tapetes krāsosi, un pārliecinies ka viņas drīkst krāsot. Faktūras jau viņām nav, ne? Salaiduma vietas cerams netraucēs, lai cik labi nebūtu špaktelētas 🙂 Lai veicas

 25. Man siena ir krāsota ar sadoline bindo, ja nemaldos tad matējuma/spīduma cipars bija 7 (a moška 3) nu ja kādu vēl interesē varu bundžu atrast. krāsa pelēka/kremkrāsa tikpat kā balta.Tā, kā dažu apstākļu dēļ sanyo projektoru sūtīšu tik otrā janvārī, līdz šim paņēmu ieprovēt kādu 3 gadus vecu acer projektoru, tiesa ar baigiem lumeņiem – 2400. Es domāju, ka uz manas sienas sanāk teicami, tik varētu būt, ar tik daudz lumeņiem par spilgtu.

  Ir radies viens cits jautājums:
  tā kā man tā vēlme ir arī parasto kabeļtelevīziju reizēm ar projektoru paskatīties, tad TV tūnera vietā man plānots dators ar TV karti, derēs? Ja tas iet cauri, tad klāt nāk jautājums par skaņu – vai ir iespējams iebliezt skaņas pastiprinātāju, jau datora kastē lai varētu pabarot divas 90nieces tumbas priekšā, subwoferi, un divas 30nieces aizmugurē? Ir doma arī mūziku paklausīties, vai bez atsevišķa resīvera neiztikt?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.