music

Pēdējais radio

Starp citu nesen atklāju vietiņu kur sen nebiju iegriezies – last.fm ir mūzikas statistikas un atskaņošanas portāls, principā radio ar fīčām. Kopš pēdējo reizi tur bija (apmēram tad kad viņš parādijās? pāris gadi?) tur daudz kas mainījies – dizains ir kļuvis vienkārši lielisks, (gan izskata gan lietojamības ziņā) mūzikas ir Daudz ar lielo D, tā ir bez maksas un legāla, tur ir arī video līdzīgi kā Youtube tikai kvalitatīvāki, un tur ir interesantas statistikas kas manā gadījumā veidojas to tā ko spēlēju iTunes utt. Iečekojiet.
Edit: tikko pamanīju ka tur ir latvijas (un citu valstu) koncertu kalendārs. pierakstījos diviem koncertiem, un šis man atgādinās lai neaizmirstu aiziet.

12 Comments on “Pēdējais radio

  1. Man nav nekas pret afroamerikaanjiem vai mulatiem, bet muuzika, kas tagad skan pa European Hit radio ir kljuvusi paaraak vienveidiiga un tur tieshi vinji dominee. Kaadreiz, kad tas veel saucaas Super FM, tur bija plashaaks stilu diapazons un 7dienaas ar prieku centos no Valmieras uzkjert taa skaneejumu.

  2. Vakar arii klausiijos. Vieniigi es saakumaa atkal testeeju ar Westbam un shis man uzliek kaa tam liidziigu grupu kaut kaadu mulati, kas visu laiku tiek drelleeta pa European hitu radio. Nu es nezinu kaa vinju sauc, bet vinjas stila muuziku vienkaarshi nepanesu. Nu kaut kas liidziigs RNB, kur foonaa riistaas nigers. Tur peedeejaa radio algoritms drusku greizi noshaava, bet par cik bija fiicha, ka vairs NEKAD neveelos taadu muuziku dzirdeet, mani tas neuztrauca. 😉 Toties peec tam vinjsh arvien labaak piemekleeja muuziku.

  3. Izdarīji arī baigo atklājumu. Es piemēram to radio nekad neesmu klausījies to pašu iemeslu dēļ. bet nu tev jau gaume cita. uztaisi accountu tajā last.fm un tad mēģini salīdzināt mūsu gaumes (ir tur tāda fīča). domāju sakritība būs ap 0% 😀

  4. Nu nav jau taa, ka es to hitu radio klausiitos. Vienkaarshi ir taadas reizes, kad mashiinaa kaadu radio vairs nekjer un uzsleedzu citu, piemeeram, Ceesu radio. Tas radio izraadaas retranslee to hitu radio un tieshi tajaa briidii skan pusliidz pienjemama dziesma. Kad dziesmas beidzas un ieskanas briesmiiga balss, kas piesaka naakamo dziesmu, tad pavisam automaatiski tiek mekleeta naakamaa radiostacija. Tur arii visa viltiiba. Man accounts jau ir, lietotaajs Cojs. Esmu droshs, ka mums gaume atshkjirsies, buutu diivaini, ja sakristu. Veel jo vairaak, ja es tikai veel testeeju to radio un iespeejams taalaak testeeshu pavisam citu zjanru. Man patiik Ajaxi, kas tur ir iesaistiiti. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.