Diary

Piektdiena

Šī nedēļa paskrēja nemanot, darbā nodarbojos ar datora optimizēšanu, cīņām ar windows, un tas viss lai atrastu optimālāku veidu kā 70GB AVCDHD video dabūtu pieņemama izmēra H264 mov failos. Rezultāts ir uz www.tiktube.com (tur gan ir tikai mazie streaming video, mov faili būs vēlāk). No testētajiem, daudz labāk patika Adobe Premiere CS4, jo Sony Vegas trūka vairākas ļoti svarīgas lietas. Majās ir Final Cut, kas vispār patīk vēl labāk, bet nu te neviena Mac nav. 
Tikko secināju ka sen neesmu meklējis geocache, un tāpēc ātri uzmetu aci apkārtnei, secinot, ka tepat ir daži paņemami. Šodien pēc darba piekāpšu Zemitānu Stacijā.

Tāpat secināju ka labu laiku neesmu neko jēdzīgi fotografējis, bet nu tādas ir tās pilsētas sļurīgās ziemas – nekāda prieka. Gaidu pavasari. 

Ak jā, par bildēm runājot – vakardien uzliku mājās jauno iPhoto 09, un sapriecājos par Faces funkciju. Šis atrada visus cilvēkus, pajautāja kā dažus sauc, un visai ģeniālā kārtā pēc tam atrada visas pārējās šo cilvēku sejas. Bija daži, ar kuriem bija problēmas dēļ tā, ka katrā bildē ir cita matu krāsa un frizūra, bet tas nekas, jo iPhoto lietošanas ērtuma ziņā ir nepārspējams un viņam palīdzēt bija dažu klikšķu darbs. 

Ko vēl varu pastāstīt, nepacietīgais lasītāj? Mājās skatamies seriālus, dažreiz filmas (Up the Yangtze), taisam ēst visādus veselīgus ēdienus, kuriem ir parādijusies jauna sastāvdaļa – spināti (nesaprotu kā kādam var garšot vai negaršot spināti, manā uztverē “kautkāds zaļums”). Skaitās baigi labie. 

Atvainojos par totāli garlaicīgajiem ierakstiem, apsolu ka iedvesma atgriezīsies, un uzrakstīšu kautko skandalozu par revolūciju latvijā vai masu emigrāciju, vai kautko tādu. Mana top ideja šobrīd – iztēloties bomžu armijas uz ielām pēc 6 mēnešiem, kad bez darba būs palikuši vairāk kā  50% iedzīvotāju.

10 Comments on “Piektdiena

  1. Es skatiijos japaanju serialus, paarsvaraa par milestiibu jauniibaa 🙂 cita kultuura. citas attieciibas. chakars ar torrentiem un subtitriem 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.