Notes

Vakarnakts piedzīvojumi

Vakardien atkal naktī mēģinājām kādus kešus atrast (skat iepriekšējos rakstus par to), un šoreiz jau bīstamības pakāpe sasniedza jaunus līmeņus. Sajutos gluži kā kādā action filmā, kad vajadzēja nepamanītam apiet apsardzes kameras, pa tumsu blandīties pa jumtu, un vienā citā vietā izklikties par garāmgājēju kad sargs iznāca uzpīpēt. Tajā brīdī kad es gar sētu zagos lai paslēptos kameras aklajā zonā, prātā ienāca Commandos, ko kādreiz tiku spēlējis. Vēl tikai atlika nomest cigarešu paciņu, lai novērstu patrulējošā sarga uzmanību. 
Tas gan protams viss vēl ir tikai sākums. Nopietnāki kešotāji ir gatavi līst iekšā vietās kur “apcietināšanas risks 2.5 no 5” vai jālien ar alpīnisma ekipējumu. 

Vienā brīdī ieslēdzās tāda kā bezcerības sajūta, jo no izvēlētajām 4 vietām neatradām nevienu. Tas gan nekas, arī pati meklēšana ir visai aizraujošs process. Secināju ka labāk tomēr meklējumos doties maksimums divatā, un iepriekš uzmanīgāk jālasa apraksti, jo tikai ar koordināti nepavisam nepietiek, un aprakstu kā spoileri uztvert nedrīkst.

20 Comments on “Vakarnakts piedzīvojumi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.