Review

HP5: Movie

Pirmo reizi sēdēju kino lielās zāles pirmajā rindā, interesanta pieredze. Papildus tam secināju – uz kino iet nevajag. Kvalitāte ir šausmonīgi slikta. Kustībā vispār bilde samiglojas.
Filma – super! Tiešām lieliska ekranizācija, nemaz neizjutu to ka sižets tik ļoti sakompresēts, jaunais tēls Luna ir vienkārši ideāli piemeklēta, atmosfēra gandrīz kā vajag, interesanti, aizraujoši, lieliski. Tāls ceļš noiets kopš pirmās daļas, un to arī var redzēt. No bērnu filmas te maz kas ir atlicis, brīnijos ka nav vismaz kāds PG-12 uzlikts. Bija lietas kas man kā grāmatas lasījušam īpaši nelikās pareizas, bet principā bravo.

Starp citu Albus Dumbledore atveidotājs viņsaulē aizgāja jau ļoti sen, un cits aktieris viņa vietu ieņem jau kopš trešās filmas daļas. Kārtējo reizi līdz mums ziņas nāk lēni 🙂

16 Comments on “HP5: Movie

  1. Nju, ko piekritu par 100 %, bet atteela kvalitate tieshaam bij atbaidosha, varbuut tas tapeec ka sedeejaam paraak tuvu. Starp citu man skiet, ka treilerii bij veel kadrs, kur shie bij tai smadzenju istabaa, bet filmaa to nemaz neparadija.Teiksim taa filmaa tika paradiita pati galvenaa gramatas sizheta linija.
    Starp citu gramataa biju iedomajusies Lunu savdaaku, proti, neglitaaku (nezinu kapeec taa).
    Bet pats labaakais, protams, ir profesors Snape :))))), mans miljakais teels :)))) (vairaak gan aktieris)

  2. Galveno gan par Snape parādija ļoti maz – to ka viņš patiesībā ir labais, un ka viņu Potera fāteris bērnībā sistemātiski pazemoja, un ka Snapam patika Potera māte. Grāmatā to Poters uzzināja skatoties Sneipa atmiņās, ko tas bija izvilcis un nolicis tajā atmiņu bļodā. Filmā bija nedaudz savādāk, ka viņš ielauzās prātā, bet tas maz ko maina. Vienīgi tas viņiem radīs problēmas ar pēdējo filmu 😉

  3. eu, bet taa kas devaas uz to noslepumu ministriju bija Ginnija? Tobish Nevils, Luna, Harijs, Hermione, Luna un ?

  4. iepriekšējo komentu kā kzh rakstīja Lienča. principā viņa arī laikam uzskatīja, ka tā bija G. es savukārt vispār domāju, ka viņa šajā filmā neparādījās nemaz.

  5. Nja man personiigi shii filma bija diezgan liela vilshanaas, jo stipri daudz kas no ljoti buutiskaam lietaam tika nokluseets. Kaut gan speeju saprast arii filmas veidotaajus, gruuti gandriiz 2x vairaak materiaala ietilpinaat liidziiga garuma filmaas kaa ieprieksheejos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.