Car

Pirmie Iespaidi

Es nerakstīšu ka nopirkām auto, jo tas nav tas ko parasti saprot ar šo vārdu. Mums ir zvērs. Bet vispirms par trūkumiem, lai tos kas viņu redzēs morāli sagatavotu.
Pirmkārt jau salons nebija spožākajā stāvoklī, diezgan putekļains un apskrambāts, ir lietas kas jālabo un jāuzlabo. Braucot pa bedrēm grab aizmugures durvis un stikls, dēļ tā ka smagais rezerves ritenis ir nosēdinājis durvju eņģes. Ir vēl dažādi citi sīkumi, piemēram droši vien jāmaina tumšo stiklu plēves jo tās bišku noskrāpētas vietām, un uzliktas samērā amatieriski, bet tas arī viss par slikto.

BET… brauc viņš ideāli, gāzēj0t patīkami rūc kā lauva, sēdēšanas pozīcija ir pāri visam, un liekas nekas tam nespēj stāties ceļā. Kad braukājām pa buļļupes smilšu ceļiem Nora izvairījās no stāvošas vieglās automašīnas vienkārši pārbraucot pāri krūmainam smilshu kalnam (pusotrs metrs platumā tāda atdalošā zona) kas mūs šķīra no otra zemes ceļa. Un tas viss uz kādiem 50kmh kur neviena vieglā mašīna nebūtu uzdrošinājusies braukt virs desmit.

Uz šosejas protams tas nav tik kluss kā vieglā mašīna jo nav nopakots, un kautkāds vēja troksnis pastāv, bet tas ir pilnīgi pieņemams un braukt ceļojumā ar viņu ir iespējams ne sliktāk kā ar jebkuru auto, rēķinoties ar to ka šo nevar salīdzināt ne ar Ulda golfu ne ar citiem džipiem (pēc šā te gan man liekas ka citu džipu nav, un Jeep ir tikai brendneims). Tā ir sava klase un nekas salīdzināms nepastāv.

Izmēģinājām arī papildus sēdvietas kopā sasēdinot sešus cilvēkus, kas arī ir reāli maksimālais pārvadājamo cilvēku skaits (ieskaitot šoferi) tā lai visiem būtu ērti un plaši. Pašā aizmugurē gan nedaudz varētu traucēt griesti, bet ja nedaudz izlaižas un nesēž kā mietu norijis, tad ir pilnīgi normāli, pats visu centra korķi tur nosēdēju testēdams. Sēžamās pozīcijas ir augstas un ceļš labi pārredzams, viss strādā un to dara labi, daži slēdži gan ir iesērējuši un apputējuši, jo liekas auto kādu laiku ir stāvējis dīkā. Bet tas viss ir pucējams un labojams, un pēc kāda brīža jau mūsu mežonītis būs labi braucams. Esmu jau sagatavojies ka mūs neviens nesapratīs, bet galvenais ka pašiem sākuma uztraukums ir pārgājis, esam apraduši un nu jau apmierināti 🙂

P.S.: bildes nav, bet nu principā viņš izskatās precīzi kā šīs lapas augšpusē attēlotais; tāds ir mūsu mežonīgais 110

10 Comments on “Pirmie Iespaidi

  1. Vareeji jau ielikt kaadu foto, bet arii bez foto apmeeram ir skaidrs, kas tas par zveeru. Neuztraucies, gan jau sapratiisim. Jaanjem nost tas rats no durviim un jaaliek uz jumta vai salonaa un ap durviim jaauzliek gumija, tad troksnis miteesies. 🙂

  2. Ratu liksim garāžā (velogarāžā) un liksim virsū tikai uz garākiem braucieniem 🙂 Durvīm enģes būs laikam jālabo, jo gumija tur nepietiks, sķirba ir baigā, ja tā pavelk durvis ar roku. Nu uz centimetriem diviem toč. Bet tas tikai vienā no stūriem tā ir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.