Notes

Our Aid

Kā daži jau zin – esam nolēmuši sūtīt paciņu uz Malawi. Esam Ievai jau atraduši tīri labu telefonu, bet vajag vēl dažas lietas:
– telefons
– 20 vienkāršas pasaules kartes
– krītiņi / zīmuļi
– kautkas ziepēm līdzīgs
– plastmasas trauki

Vēl Zane ir pārrunās ar kādu lielu zāļu kompāniju lai noziedotu kādus vitamīnus/zāles. Ja kādam ir idejas, vai kas piedāvājams – lūdzu dodiet ziņu. Vēl sarunās esot iesaisīts jau sarkanais krusts. Zāles gan pašiem nāksies pirkt – ja ir kāds kas vēlas noziedot simbolisku summu – dodiet ziņu, tīri statistikas pēc pagaidām.

16 Comments on “Our Aid

  1. Nju, mees ar Kž vareetu ipirkt kaadu paku zimuljiem un kritinjiem, tikai kadaa daudzumaa un cik lielu paku tad suutaa, liidz kuram datumam uttt

  2. Heh, es protams arii piedalos. Finansiaali vai vatever kaa veel. Mosh vinjiem joprojaam vajag futbolbumbas? Kaut kur lasiiju, ka kaut ko taadu vajagot…

  3. shobriid no Somijas tiekot suutiitas divas futbolbumbas. taa vismaz man rakstiija. 🙂 nezinu, vai aizgaajushas un vai komplektaa ir arii pumpis taam bumbaam, bet kaut kad ieprieksh dzirdeeju, ka nepiecieshami esot arii vaartsarga cimdi. no kaa secinu, ka turienieshi priecaasies par jebkaada veida sporta inventaaru. tiesa, pingponga galdu vareetu buut sarezhgjiiti nosuutiit..

  4. gribetos shonedeelj, jo es braucu uz poliju. vajadzetu kadam maximaa paskatiities cik maksaa letakie kriitinji (parastie elljas kriitinji, crayola stilaa) un iegadaties vairaakas kastiites.

  5. cik liela pacinja? Es jau vareetu arii tikai finansiaali piemest kaadu kapeiku, ja nebuutu vietas futbola cimdiem. Apmeeram kaada izmeera tos cimdus vajadzeetu? Mazai rokai vai taadai kjetnai kaa maneejaa? 😉

  6. nu, cik es noprotu, futbolu tur speelee Ieva (meitene, nav lielas kjetnas) kopaa ar tiem siichiem, kuriem arii nevareetu buut lielas kjetnas. es teiktu, ka cimdus vajag mazus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.