music

Koncerts Viegli un Draugi


Pagājis ļoti ilgs laiks kopš bijām bijuši uz koncertu, un pirmais koncerts uz kuru aizgājām, bija vienkārši fantastisks. Emocijas bija tik pozitīvas, sajūtas tik dziļas – es tik tiešām uzskatu, ka šeit bija savācies pats pats labākais kas šobrīd notiek Latvijas mūzikā. Godīgi sakot neko citu es nemaz arī no Latvijas mūziķiem neklausos, te bija gan Goran Gora, gan Kazāks, gan Prāta Vētra, gan Māra, gan pat negaidīti – Sus Dungo.

Un pēkšņi, koncerta vidū, pa vidu visām tām superīgajām emocijām, es beidzot sapratu – es atrados sešdesmitajos, uz skatuves bija Dženisa, Džoana, Mamas and Papas, Jefferson Airplane – visi plandošanos raibajos apģērbos, visi draugi, liels tusiņš, visiem prieks, smiekli un jautrība.

Biju patīkami pārsteigts, ka Ziedoņa projektā jau kopš sākta gala piedalījušies (un ne kā valdības pārstāvji) šībrīža kultūras ministre, kā arī ekonomikas ministrs. Žaneta kā maza meitene plandošā kleitiņā lēkāja līdzi trakajām Susdungo meitenēm un emociju pārņemta dziedāja līdzi, kamēr fonā, Daniels pamatīgi uzdeva pa klavierēm. Iespējams, un gribētos cerēt, ka kultūras ministrijas jautājumos turpmāk gaidāmas pozitīvas pārmaiņas, ja jau mums ir tik progresīva ministre.

Koncerts, gluži tāpat kā pats albums, bija vienkārši fantastisks. Un forši, ka papildus tām dziesmām kas albumā, katrs vēl nospēlēja arī pa savai, un koncerts nedaudz vienā brīdī bija Prāva Vētras koncerts, citā brīdī Goran Gora koncerts, un vienā brīdī pat histēriski smieklīga improvizācijas teātra etīde.

Desmit!

8 Comments on “Koncerts Viegli un Draugi

  1. Visjaukākais un mājīgākais koncerts, jutos tik labi šai koncertā un izdzietāties arī bija tik labi….Ārprāts kaut ko tik jauku sen nebija nācies dzirdēt un sajust tuvumā… Tas bija lielisks darbs…Paldies Jums visiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.