For sale

Pārdod Canon HV30 video kameru

Lai es varētu nopirkt jaunu fotoaparātu, man jāpārdod sava videokamera, un lai es to varētu izdarīt, kādam citam ir jāpārdod viņa kamera. Tātad no uzticama cilvēka lielisks piedāvājums:

Canon Vixia HV30, viena no labākajām video kamerām semiprofesionāļu kategorijā, lielisks variants cilvēkiem kuriem rūp perfekta video kvalitāte un lērumi uzstādijumu iespēju. Šo kameru mēdz lietot visādi Indie filmu veidotāji un tehnoloģiju pasaulē visi par to ir sajūsmā. Kamera filmē 1080i. Te viens no populārākajiem kameru recenziju saitiem raksta garo recenziju.

20101220144911625_371038

Kamera ir gandrīz perfektā stāvoklī, jo to ar saudzību lietojis cilvēks, kas sevi sauc par pedantu. Tai nav nekāda vizuāla nolietojuma. Latvijas salidzini.lv šo kameru vērtē uz 600Ls, taču pārdevējs dos jums daudz labāku cenu, ņemot vērā, ka tomēr ir “izņemta no kastes” un nav gluži ražota vakar. Kontaktējies ar @sicis

P.S.: Lielisks iespēju demonstrējums atrodams HV30 Vimeo kanālā.

10 Comments on “Pārdod Canon HV30 video kameru

  1. vot šo shhhhēēm es gan nesapratu 🙂 “Lai es varētu nopirkt jaunu fotoaparātu, man jāpārdod sava videokamera, un lai es to varētu izdarīt, kādam citam ir jāpārdod viņa kamera. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.