Idejas

Opportunities in Australia

Opportunities are available in all walks of life in australia
So if you’re young and if you’re healthy
Why not get a boat and come to australia

— Kinks

Austrālijai ir eVisitor bezvīzu režīms līdzīgi Amerikas visa waiver programmai. Internetā aizpilda formu un gaida atbildi. Aizpildījām, gaidījām. Trīs cilvēki brauksim. Pirmajam apstiprināja momentā, pārējiem diviem pēc brīvdienām pienāca sekojošas prasības:

– 3 mēnešu visu kontu detalizēti izraksti un šībrīža kontu stāvoklis, kam jābūt pietiekami lielam lai bagātīgi spētu sevi nodrošināt austrālijā
– darba devēja vēstule, kas apraksta ieņemamo amatu, algu, darba stāžu, un akceptēto prombūtnes laiku
– detalizēts apraksts ko es īsti tur darīšu katru dienu, kā arī pierādijumi par prom braukšanas datumiem un uz kurieni prom es tieši braukšu

Vai nav maitas? Pat Amerikāņi neprasa tik daudz muļķību. Labi, pēdējie punkti ir saprotami, bet pirmais ir vienkārši bezkaunība.

26 Comments on “Opportunities in Australia

 1. Finansiālā stāvokļa apstiprinājumu prasa ne viena vien valsts. Iesniedzot pieteikumu Brazīlijas vīzai, līdzi bija jāsniedz tā brīža konta atlikums. Konta izrakstu gan neprasīja. Cik dzirdēts Austrālijai ir ļoti stingri imigrācijas noteikumi. Lai veicas!

 2. Aizbraukt un pateikt – Ups, sajaucu lidmašīnas nevar? Par pirmo punktu piekrītu – diskirminējoši mazliet. Juridisku apstiprinājumu nevajag vēl?

 3. Nu, Austrālija ir dārga zeme, nebrīnos, ka viņi prasa konta stāvokli. Jaunzēlande arī tāpat darīja.

 4. Šo te izbaudīju uz savas ādas – vairākus mēnešus čakarējos un eVisitor piešķīra tikai pēc AU radu sūtītas garantijas vēstules.

 5. Sveiki! Kā beidzās Jūsu draugu problēmas ar eVisitoru? Pirms 2 nedēļām pieteicāmies ar draugu uz eVisitoru – mums arī pēc dažām dienām pieprasīja bankas konta izrakstu, izziņu no darba vietas utt., un kopš tā laika nekā.. Zvanīju un rakstīju uz Helpdesku – vienīgais, ko pateica, ka nevarot pateikt nekādu precīzo laiku, kad mēs dabūsim atbildi.. Bišķīt nepatīkama sajūta, ņemot vērā, ka biļetes jau nopirktas.. 🙁

  1. Pirmajā vēstulē viņi norādīja termiņu līdz kuram būs atbilde. Atbilde atnāca pēdējā dienā, apstiprinoša. Viņiem ir tāds e-pasts uz kuru var rakstīt (arī norādīts tajā vēstulē), tur var pajautāt vai iesniegtie dokumenti bija apmierinoši, un vai nav vajadzīga vēl kāda informācija.N.

   1. Paldies! Bet cik ilgs laiks viņiem pagāja no iesnieguma brīža līdz eVisitor saņemšanai. Mums patiesībā jau ir 16.darba diena (šī jau ir 4.nedēļa)..? Dīvaini, ka mūsu gadījumā viņi nenorādīja nekādu dautumu līdz kuram izskatīs – tikai tās standart 2-10 dienas..

    1. OK skatos konkrēti. Pieteikumu nosūtijām 17. Martā, uz ko saņēmām automātisko atbildi. Tur teikts “As a guide we are working to finalise these applications within 2-10 working days.”
     Nākamais meils no viņiem 5 dienas velāk (22. Marts). Šajā meilā nebija nekāda teksta, toties 3 pielikumi PDF formātā. Viens paskaidroja ko no manis vajag, otrs paskaidroja kā to iesniegt, trešais saturēja vispārīgu informāciju. Tur ir teksts “eVisitor emails are generally being answered within seven (7) days after receipt”

     Tajā pašā dienā nosūtiju pilnīgi visu kas bija prasīts.

     30. Martā, precīzi pēc solītās nedēļas atnāca “You have been granted an eVisitor”, ar visu informāciju par to kā iebraukt utt.

     Tā kā iesaku pārlasīt visas prasības, paskatīties vai tās ir izpildītas, un tad rakstīt epastu uz [email protected]

     1. Liels paldies! Izskatās, ka mūsu gadījums būs “čakarīgāks” ir jau pāri par 10 dienām gan vienā, gan otrā varianta (iesniedzām visus prasītos dokumentus kā bija prasīts tajā pat dienā utt.).. Vismaz jauki bija uzzināt, ka tas nav tik viegli kā sākotnēji izskatās..Paldies! Tagad sēžam kā uz adatām – biļetes ir, atvaļinājums pieteikts bet vai laidīs un kad nav zināms, tā arī man atbildēja vienā no e-pastiem, ka “definitive timeframe” nevarot pateikt..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.