Travel

Ungārija

Eiropā ir ļoti daudz valstu, kurās neesmu bijis, it īpaši siltajās rietumu un dienvidu valstīs, bet plānoju tos caurumus lāpīt. Olivers nu jau ir lielāks, un varam atsākt ceļošanu. Šodien darba darīšanās došos uz Budapeštu, žēl bet laikam apskatīt pilsētu neizdosies, jo hotelis ir ellē ratā prom no centra, un laika gandrīz nebūs. Bet tad jau manīs, ceru vismaz kādu geokasti atrast.

europe3

12 Comments on “Ungārija

  1. Pirms dažām nedēļām biju Ungārijā un tieši Budapeštā – ļoti patika. Salīdzinājumam, Rīga ir pelēka un plakana. Kaut kad siltā laikā būs jāaizbrauc vēlreiz, mierīgi un bez steigas paklīst apkārt. Veiksmīgu braucienu!

  2. Budapeštā ir ļoti skaisti! Ja sanāk laiks un esi tuvumā, noteikti uzkāp Budas kalnā (pilsētu upe dala divās daļās – Peštā un Budā :)) – no tā paveras brīnišķīgs skats, bet upes pusē kalnā ir avotiņi.

  3. Jāpiekrīt Krizdabzam – Budapešta ir ļoti skaista pilsēta. Arī patikās. Ja tur būsi, noteikti apmeklē Citadeles kalnu – no turienes smuks skats paverās pār visu pilsētu 🙂

  4. Interesanti kurā tagad lai kāpj, citadeles vai budas kalnā. Domas dalās 🙂 Pagaidām ir aizdomas, ka centru redzēšu tikai garām ejot un pa tumsu, jo no hoteļa līdz tam tikt ir ļoti ilgi (2h) un man tik daudz laika nav. Plānots ir vienu vai divas reizes aiziet paēst centrā vakarā.

    1. Par to kalna nosaukumu domas dalās 🙂 LV aprakstos tas ir Budas kalns, šī kalna pašā galā ir Citadele, bet ungāri paši to kalnu sauc Gellért-hegy. Jebkurā gadījumā kalns ir viens un tas pat, skati ir smuki, Citadele ir smuka un brīvības statuja kalna galā ar ;)Blakus vecpilsētai ir vērts apmeklēt arī vietējo zemjumta tirgu, kas ir kolorīts un pilns ar čilli pipariem :))) Tirgus ir Brīvības tilta jeb Szabadság híd galā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.