music

27 klubs

Ir pienācis brīdis, kad man laiks apzināties – es kļūstu vecs, un visa dzīve ir palaista garām. Tas protams tikai tādā gadījumā, ja mans mērķis ir bijis kļūt par leģendāru rokzvaigzni.

Par vecumu gan nopietni, ir tik smagi apzināties, ka tik daudz leģendu ir miruši 27 gadu vecumā. Ir pat tāds 27 klubs. Galvenie kluba biedri ir Džims Morisons (The Doors), Džimijs Hendrikss, Kurts Kobeins (Nirvana), Dženisa Džoplina (Big Brother and the Holding Company) un Braiens Džonss (Rolling Stones). 

27club

Tik jocīgi, iedomāties, ka es pavisam drīz būšu vecāks par visiem šiem leģendārajiem cilvēkiem. Ka viņi spēja sasniegt tik daudz, kļūt neizdzēšami no pasaules vēstures, tik īsā laikā.

24 Comments on “27 klubs

 1. Ja nu kas, no 27 club mūsdienu tīnis zina vienu – Kobeinu. Un par mūsu vecuma cilvēku – tu ļoti nopietni pārspīlē. Domāju, ka tavā darbā vismaz 50% cilvēku nevarēs nodungot neko no Dženisas un Džimija (nerunāsim par Braienu Džonsu – viņa sacerētas dziesmas varu saderēt, ka arī tu nevari nodungot). Morisons droši vien ir zināmāks, lai gan bez dziesmu nosaukumu uzskaitīšanas diez vai, piemēram, Buu viņu atpazīs. Tad jau Tupac un Notorious kā zīmoli ir atpazīstamāki (lai gan nevienu šo tipāžu dziesmu es tiešām nezinu).

 2. Netrūkst arī ļoti ietekmīgu mūziķu, kas pat 27 gadus nesasniedza:Stuart Sutcliff (piektais bītls) – 21
  Sid Vicious – 21
  Buddy Holly – 22
  Ian Curtis (Joy Division) – 23
  Notorious BIG – 24
  Tupac – 25
  Ottis Redding – 26
  Randy Rhoades (Ozija solo ģitārists) – 26
  Nick Drake – 26

 3. ā, Robert Johnson šeit būtu jāpiemin.
  jā, skumji jau tā, paskatoties, ka pašam šis vecums nav pat tik ļoti tālu, nāk prāta domas par to, ko daru es (sēžu un komentēju) un ko manā vecumā jau darīja šie cilvēki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.