Movie - Review

Un vēl seriāli

Izmēģinājām divus jaunus seriālus.

Episodes.

Seriāls ir interesants vairāku iemeslu dēļ. Tas ir stāsts par angļu seriāla autoriem, kas pēc BAFTA balvas saņemšanas, tiek uzaicināti uz Holivudu taisīt tur sava seriāla Amerikas versiju. Mēs visi zinām kā realitātē šādi plāni beidzas, un par to arī ir seriāls. Viņu tipiski britiskā seriāla galvenajai lomai, kas ir vecs un gudrs profesors policijas internātskolā, vai kautkā tamlīdzīgi, tiek nolīgts Matt LeBlanc, kas ir Friends seriāla “dumjā” Džoija atveidotājs. Jauns, ne pārāk gudrs, un vairāk kā totāli neatbilstošs. Matt LeBlank šajā seriālā atveido savu īsto sevi, un bieži tiek pieminēts Friends. Galu galā Episodes veidotājs ir viens no Friends autoriem. Kopumā seriāls interesants, pēc trešās sērijas iepatikās.

Boardwalk Empire

Šis seriāls ir ievērojams ar to, ka tā pirmā epizode izmaksāja 18 miljonus dolāru, un tās režisors ir Martin Scorsese. Tur piedalās vēl lērums visādu pazīstamu cilvēku, un tas ir nominēts visādām balvām, un ir saņēmis Golden Globe. Skatoties šo te nezinot ka tas ir seriāls, to nemaz uzminēt nevarētu. Tas ir tāds Gangs of New York un Godfather krustojums, par sausā likuma laikiem Amerikā. Principā ja šis ir seriāls, tad krustēvs ar savām trim “sērijām” arī ir seriāls. Tik šim laikam būs nedaudz vairāk. Noteikti ļoti iespaidīgs, kvalitatīvs darbs, par seriālu to nosaukt ir grūti, tā vārda tradicionālajā izpausmē.

Patiesībā HBO vienmēr taisa tādus pilnīgi atšķirīgas atmosfēras seriālus, Breaking Bad, Band of Brothers – tie arī ir tādi, augstāka ranga darbi. Būs uzmanīgāk jāpievērš uzmanība HBO produktiem.

10 Comments on “Un vēl seriāli

  1. Breaking Bad nav HBO seriāls, tas ir AMC seriāls. AMC ir tāds (vismaz mums) mazpazīstams kanāls, kam nav diez ko daudz seriālu, bet tie, kas ir, ir izcili (Breaking Bad, Mad Men, pagāšgad vēl sāka rādīt Rubicon).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.