Design

Dizaina sīkums

Mana mīļākā augļu kompānija šodien izmainījusi mājas lapas menu izskatu. Parastajiem cilvēkiem šādas lietas droši vien iet secen, bet mani kā web dizainā ieinteresētu cilvēku, tas visai daudz interesē. Izskatās ka ir atbrīvojušies no pēdējās hromētā logotipa paliekas, un samazinājuši search lodziņu, uz tā rēķina paplašinot pogas. Iespējams tas darīts ar mērķi nākotnē atstājot vietu vēl vienai pogai (search jau ir samazināts, un ar veco platumu jau vienai ir vieta).
Augšā jaunais dizains, apakšā vecais.

Papildināts: Izskatās, ka lielās izmaiņas ir zem ādas:

16 Comments on “Dizaina sīkums

    1. Zini kā ir – lai kādi arī nebūtu likumi, Apple viņus visai labi lauž un nopelna uz to 🙂 Visi teica planšetdatori ir mēsli. Un pat es neticēju ka būs tāds iPad. Bet paskaties – pārdošanas apjomi 14 miljoni. 2x vairāk nekā pārdrošākais analītiķis.
      Agrāk smējās par USB portu, par to ka nelika Floppy ierīci utt. Okei okei, aizsapņojos

  1. Nebiju bijis viņu lapā kādu brīdi, bet skatos, ka tā nav vienīgā izmaiņa, viņi ir pamainījuši to horizontāli skrollējamo menu ar produktiem. Malači.
    Vecais navigācijas “bārs” man patika labāk, bet droši vien paies kāds brīdis un būs grūti atcerēties, ka tāds vecais vispār ir bijis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.