Idejas

Jāņa sēta Garmin

Jāņa sēta beidzot oficiāli sākusi publiskot informāciju par jauno GPS karti pārnēsājamām GPS ierīcēm. Līdz šim Garmin ierīcēm bija pieejama tikai viena vietējā ražojuma karte (lai gan, amerikāņu veidotajai City Navigator Europe 2011 nav ne vainas) – no Kurtuesi.lv.
Garmin_1_vaks_330.gif

Salīdzinot ar kurtuesi.lv karti, kura maksā 49Ls, Jāņa sētas karte it kā maksāšot 69Ls. Protams, par papildus maksu tiek solīts daudz vairāk detalizācijas, punktu un objektu.

Daži salīdzinājumi no reklāmas materiāliem:

– JS 130000km ceļu, Kurtuesi 77000km ceļu
– JS visu pilsētu un lielāko ciemu plāni, Kurtuesi 69 pilsētas + 1 ciems (Latvijā ir 76 pilsētas)

Citas uzrādītās lietas vai nu ir neskaidras, vai dažādi aprakstītas.

Pavisam drīz jaunā JS karte parādīšoties Statoil DUS stacijās, un vēlāk arī navigacija.lv interneta veikalā. Būšot pieejama arī OEM versija komplektā ar jaunām GPS ierīcēm.

Vairāk informācijas: seko.lv

22 Comments on “Jāņa sēta Garmin

  1. Garmin kartēs ceļiem ir dažādi tipi norādāmi, atkarībā no kartes ražotāja, dažiem tur ir sīkākas gradācijas, dažiem visi bezasfalta ceļi skaitas kā vienādi. Tad redzēs kā būs, bet reklāmas saitā ir rakstīts ka no tiem 130k kādi tur 110k esot ar navigāciju, tas nozīmē ka automašīnu ne visos bezceļos vedīs iekšā.
   Domāju atceries šo te vietiņu 🙂
   http://i53.tinypic.com/mbsjsi.png

   Redzēs kas tur būs jaunajā kartē.

  2. Pēteri, doma jau bija tāda – bieži vien esošā LVtopo liek braukt pāri sliedēm pa taisno, tas nu nevienam nevar būt izdevīgi, pat ne Land Rover 109 īpašniekam 🙂

  3. Nu es tik reti mēdzu uzticēties kaut kādam datora izgudrotam maršrutam, ka mani šādas problēmas neskar 🙂
   Tiesa gan citreiz joka pēc pavelkos uz “īsāko maršrutu” un izbaudu piedāvāto bezceļu klāstu 😀

  4. Tas ka tu nepaļaujies, nenozīmē, ka viņiem nevajadzētu labot kļūdas un kļūt labākiem. Ja es gribu no pilsētas A uz pilsētu B, es sagaidu ka man neliks braukt pa uzbērumu. Džipi diez vai brauc pēc auto-maršrutiem, tāpēc auto-maršrutus tomēr būtu jāpiemēro normāliem auto 🙂 Ja vien nav uzstādijums “tanks” settingos 🙂

 1. Nē nē, nu es visam piekrītu, ko tu saki, vienkārši pastāstu, ka priecājos par labu karti arī neatkarībā no tā, cik labi tai strādā autonavigācija.Ar JS karti, iespējams, pat es sākšu lietot autonavigāciju, jo manā skatījumā tie ir patiesākie dati par to kas reāli ir dabā no visiem pieejamajiem. Attiecībā lieliem un maziem autoceļiem. Ja gribēsi kādu, piemēram, dižozolu atrast pēc JS POI, tad visticamāk nonāksi kartupeļu lauka vidū vai tamlīdzīgi.

  1. katrā ziņā, man mute vaļā pēc tām bildēm 🙂 tur ir dzelzceļa uzbērums un vecā stacija. pat iekaramais kājinieku tilts. LVtopo ir tikai divi ļoti neprecīzi ceļi.

 2. Mani pilnībā apmierina JS. Lietoju vairāk kā nedēļu…Pagaidām nav pievīlusi nekur..
  Atliek vien gaidīt update (ja vien tādu būs).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.