Idejas

Partiju mājaslapas

Pirmkārt, lielai daļai mājaslapas ir vienkārši pretīgas un nefunkcionālas. Vienīgās kaut cik normālās mājas lapas ir Vienotībai, SC un PLL (kāds brīnums). Vispretīgākā mājaslapa pēc manām domām ir PCTVL (turklāt tā ir krieviski) – man te zvanīja deviņdesmitie, geocities grib savu dizainu atpakaļ.
Tikai Vienotībai ir kaut cik jēdzīgs kandidātu saraksts ar normālām fotogrāfijam un kandidātu aprakstiem, kas garāki par vienu teikumu. SC mājaslapā kandidātus 30 sekunžu laikā neatradu, vairāk laika netaisos tam tērēt. Pēdējā partija un PLL izmanto kaut kādu blogu sistēmu, kas man īpaši profesionāli nelikās, visas sadaļas ir bloga ieraksti un grūti orientēties.

ZZS sarakstu atrast ir viegli, taču no tā nav nekādas jēgas, jo nav ne bilžu ne aprakstu, un visi linki iet uz CVK. Tautas kontrole, PPL, Daugava, TB/LNNK un KDS iet rindā aiz PCTVL un nokaunās, jo viņu mājaslapas izskatās kā vidusskolnieka taisītas pirms 15 gadiem. Daugavai apakšā pat rakstīts (c) 2007.

Kopumā izskatās – jo vairāk naudas, jo labāka mājaslapa (vismaz pēc dizaina), bet neskatoties uz normālo dizainu, SC var nolamāt lapas veidotāju par nepārdomātu struktūru. PLL savukārt ir samaksājis lielu naudu cilvēkiem kas uz ātru roku ir uzinstalējuši blogu.

Papildināts 1.: Okei, skrīnšotā var redzēt, ka SC lapā ir baneris uz kandidātiem. Tas neattaisno kāpēc tam nav linka navigācijas menu. Pēdējās partijas mājaslapā linki uz kandidātiem ir “Not found”. Bē fui.

Papildināts 2.: Atbildības lapā līdz kandidātiem netieku, jo menu (javascript?) gļuka dēļ nespēju nospiest uz Kandidātu linka. Visu latvijai saita kandidātu saraksts ir JPG fails, īpaši patika nesalasāmi dzeltenie ieraksti. FAIL.

P.S.: personiskais viedoklis, iespējams kaut kur kļūdos, iespējams es neko nesaprotu. Neviena partija man nav tuvāka par citām, līdz ar to viedoklis neitrāls.

P.P.S.: izņēmu bildes, WP galerija kaut kāda sajukusi prātā

22 Comments on “Partiju mājaslapas

  1. No tehniskā viedokļa esmu sajūsmā par TB mājaslapu un tās iso-8859-1 kodējumu, kura dēļ latviešu specburti tiek glabāti kā entītijas. FAIL tīri no nacionālā aspekta.Tas, ka PP lapa ir defaultais WordPress, atbilst līdzekļu netērēšanas filozofijai.

  2. Nu labi, bet puse no linkiem viņiem nestrādā. To tak varēja kāds sataisīt. Kāds entuziasts twitter foloweris kaut vai 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.