Notes

Tele2 reklāmu nesaskaņas

Braucot pa kalnciema ielu virzienā uz centru novērojama visai interesanta Tele2 reklāmu sērija. Tā sākas pie Pasta, un uz centa pusi braucot var novērot vismaz kādas 4 reklāmas kur rakstīts “neierobežoti zvani uz visiem tīkliem 9ls”. Varbūt ne precīzi šiem vārdiem, bet reklāma ir par to slaveno jauno tarifu plānu. Plakāti ir pieturās un uz afišu stabiem, bet tad, kad nonākam līdz vanšu tiltam, tur ir MILZĪGS tele2 plakāts, kur rakstīts “zvani uz visiem tīkliem 0.02Ls minūtē par 14ls mēnesī”, kurā tiek reklamēts kāds cits tarifu plāns. Hm. Konflikts? Kurš izvēlēsies to otro tarifu?
Makes no sense to me

14 Comments on “Tele2 reklāmu nesaskaņas

  1. Vai make sense Tele 2 solījums “revolucionārs piedāvājums – neierobežotas bezmaksas sarunas uz visiem tīkliem”, ja pēc tam seko atšifrējums – 9 Ls mēnesī un 1500 min uz Tele 2 tīklu un tikai 500 min uz citiem tīkliem. Man tā škiet maldināšana.

  2. Kā jau teicu sievai vakar tas ir pilnīgs bullshits, nav tur nekāds ‘bezmaksas’, ja nu vienīgi siers peļu slazdā. Tur ir tieši tāda pati shēma kā piedāvā visi kam nav slinkums – tu maksaa xx Ls mēnesī, tev pienākas xxx minūtes par velti (Meteors gadījumā – 1500 min tele tīklā, 500 min uz citiem).

Comments are closed.