Notes

Caca vs Emo

Braucu te mājās ar riteni vienu dienu, un manā saprātīgajā galvā ielidoja viena fantastiski saprātīga doma. Sekojoši, prezentēju jums, pirmo reizi pasaules vēsturē, grafikā attēlota Cacīguma –> Pokemonisma attiecība balstoties uz sejas un ādas krāsu intensitātes. T.i. piemēram ja gaišās un tumšās krāsas attiecība matos/sejā ir 1:100 tad tā pavisam noteikti ir pārsauļojusies caca ar solārijā pamatīgi apbrūninātu seju. Ja šī attiecība ir 100:1 tad tas noteikti ir melnmatainais pokemons (emo) ar pūderētu seju. Tik vienkārši!
Dīvainā kārtā šis grafiks arī attēlo manu saviebšanās refleksu attiecībā uz jebkuru no attiecībām kas šķērso robežu 40 jebkurā no virzieniem.

Nulles punkts ir gaišāks tonis, max punkts ir tumšāks tonis. 0-100.

grafiks

20 Comments on “Caca vs Emo

  1. Ja kas, Wikipedia apgalvo: “In Roman mythology, Caca is the sister of Cacus, the son of Hephaestus. A minor character in the trials of Heracles, in some versions of the tales, she is mentioned as telling Heracles where her brother had hidden 8 cattle he had stolen from Heracles. Heracles himself had stolen the cattle from Geryon.”Ko no tā var secināt? Ka Caca bija nenozīmīga persona, kas nodarbojās ar tenkošanu, mūsdienās visticamākais viņai Hēraklam atstāstītu jaunumus no PDz.

  2. “Dīvainā kārtā šis grafiks arī attēlo manu saviebšanās refleksu attiecībā uz jebkuru no attiecībām kas šķērso robežu 40 jebkurā no virzieniem.” – šī teikuma doma escapes me. Kur tieši grafikā vajadzētu atrasties tiem cilvēkiem, kuri tev izraisa vemšanas sajūtu? uz līnijas? zem tās? virs tās?

  3. doma bija – “pārāk liels kontrasts starp melno un balto”, bet es te tā padomāju, un grafiks vispār neko normālu neattēlo. tas ko es īstenībā gribēju pateikt, ir ka man ļoti kaitina sievietes kurām sejas krāsa ir tumšāka par matiem 😉

  4. N.R. Es dažus gadus atpakalj strādāju karstā saulē uz lauka, lai ievāktu miežu vārpas ģenētikas eksperimentiem. Tad man mati saulē izbalēja balti, bet āda bija tumšāka no tās pašas saules. Tas nozīmē, ka tad es biju uz laiku pārvērtusies par cacu? 😀 Man likās, ka cacas raksturo arī īpašs apģērbs, izturēšanās utt un var būt caca, kas sejas/matu attieciibaa izskatās pēc emo, otrādi gan laikam ne 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.