Idejas

Wrestler Milk Game

Beidzot noskatījāmies The Wrestler. Jaatzīst ka filma bija nedaudz savādāka kā biju gaidījis, filma tiešām jauka, par norietošu reslinga zvaigzni, par visādām dzīves problēmām, par to vidi kādā tāds cilvēks iespējams varētu dzīvot, par tās vides problēmām. Pilnīgi spēju iztēloties ka tas viss tā apmēram arī varētu notikt. Man jau patika, bet nezinu vai tik ļoti lai jūsmotu un liktu par best movie. Noteikti laba filma bet nekas ģeniāls. Filmā cīņu ainas ir sekundāras nozīmes, tās tiek rādītas tikai lai mēs saprastu kas īsti ir tas, ko šie cilvēki tur dara, un būtībā tās ir fona nozīmes. Galveno filmas daļu aizņem Randy Ram dzīves ikdienas ainas, tas kā viņš guļ, ēd, strādā veikalā, brauc pie meitas. Gandrīz dokumentāla filma. Interesants fakts, ka neskatoties uz tik ļoti dzirdēto vārdu Mikijs Rurks, es tā īsti nevarēju atpazīt nevienu no viņa citām (klasiskajām) filmām, ja vienīgi pēc nosaukuma 9 1/2 nedēļas.
Otra filma, kuru noskatījos dienu iepriekš, ir The Game ar Maiklu Duglasu un Šonu Pennu. Nesaprotu kā es šo biju palaidis garām, jo tā ir 1997. gada filma, un to režisējis Deivids Finčers (Alien, Se7en, Fight Club, Zodiac, Benjamin Button). Nezinu, itkā filma kā tāda nav tik īpaša, netradicionāla vai kā specifiski nofilmēta, bet tās sižets ir ļoti saistošs. Uzreiz jau bija nojauta par to, kas īsti filmā notiks, bet nevienu brīdi intriga nebeidzās, jo sižets mainījās ik pa brīdim. Ļoti ļoti interesanti izdomāts piedzīvojums, ar pavisam negaidītīem pavērsiemiem. Ļoti lieliem burtiem vēlos ieteikt nelasīt sižeta aprakstu, jo tas pamatīgi filmu var sabojāt. Par spīti tam, ka beigu dēļ ieliku filmai veselas 5 zvaigznes, tagad sāku domāt ka vajadzēja 4.5, bet neesmu drošs. Ģeniāls darbs tāpat. Ja tā padomā, filmu var pielīdzināt Fight Club, vienīgi Fight Club pavisam noteikti ir pelnījis 5* bet The Game pietiks ar 4.5*. Šeit piedalās arī Šons Penns, kurš ir galvenais tēls filmā Milk, tiesa šeit viņš ir daudz jaunāks un pilnīgi atšķirīgs.

Milk man tika pasniegta kā īpaši gejiska filma, bet patiesībā tā gluži nav. Nu protams tā ir par homoseksuālu politiķi, un brīžiem arī par viņa rotaļām ar viņa dažādajiem partneriem, bet nevarētu teikt ka tas man jelkādi traucēja to uztvert kā parastu filmu par cīņu ar pastāvošo iekārtu, ētikas standartiem un galu galā cilvēktiesībām. Man patika, filmai ir laba atmosfēra un tā ir diezgan viegli uztverama. Neko negribu teikt par gejiem kā tādiem, man dotajā brīdī nekāda viedokļa nav. Vispār labi ka ir cilvēki ar netradicionālu orientāciju, jo tas tur pasaules apdzīvotību līmenī 🙂

2 Comments on “Wrestler Milk Game

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.