Movie - Review

Filma Amatieris

Ak jā, pavisam biju piemirsis. Noskatījāmies kārtējo Latviešu filmu. Filma ir par apšaubāma rakstura džeku, kurš papildus mācībām un salīdzinoši pieņemam darbam, pārdod zāli un tusē ar meiteni mākslinieci. Māksliniece, īstajā dzīvē starp citu dziedātāja Ksenija no “Tribes of the City”, iepazīstina puisi ar nopietnākiem narkodīleriem, un tas protams izraisa arī vairāk problēmas viņa dzīvē. Filma uzņemta ļoti labi, man patika gan operatora darbs, gan filmas gaita, vienīgais mīnuss – kā parasti – mistiskais ieskaņojums un teatrālā skaņa. Ne tik traki kā Rīgas Sargos protams, tas ir citas kategorijas crap, bet šeit arī nedaudz pietrūkst. Vēl nepārliecina daži dialogi, reizēm galvenais tēls nedaudz samāksloti runā, lieto nevietā visādus tīņu žargonismus, un bišku uzspēlē virs vajadzīgā. Bet tas nekas, filma tāpat bija baudāma, un man tīri labi patika. Ja viņu kāds ievietos IMDB un tad es to ievietošu Movielens, tad dotu viņai 3.5* no piecām.

8 Comments on “Filma Amatieris

  1. katraa gadiijienaa WAY better than Riigas sargi. luuk, normaals “jauno laiku” LV kino. Nav, protams, Limuziins jaanju naktii, bet vismaz kaut kas LABS paarmainjas peec.es ar 3,5 liktu.

  2. nerunājot par tēmu, kapēc kāda komisija ir izdomājusi ka “žurnāls” ir latviešu vārds 🙂 ja jau svešvārdiem, tad “autorizētu”

  3. jaa, vaards vietaa!veel man allazh ir shkjitis jautrs vaards “apkaartraksts”. to vareetu lietot, lai apziimeetu taas “meestules” jeb spamu, kas nav internetaa (epastaa), bet, piemeeram, tiek fiziski mestas pastkastees.

    veel kaadi varianti?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.