Movie - Review

Once

Vienreiz jau stāstīju, ka no Cidade de Deus skatīšanās mani ilgu laiku atturēja klīstošie nostāsti par šīs filmas brutalitāti, bērnu slepkavošanu un ko tik vēl ne. Beigās izrādijās ka filma tomēr ir lieliska, un tas viss bija pārspīlējums (daži gan man joprojām nepiekrīt, bet ziniet, esmu redzējis daudz brutālākas lietas, tā ka šī man liekas tīri normāls kino).
Šoreiz es biju nobijies no Once. Tā esot šausmīgi dramatiska, bēdīga līdz asarām, nospiedoša un melanholiska un kas tur vēl ne.

Viss muļķības, ļoti jauka filma ar atvērtām beigām, romantiska, muzikāla, ļoti skaista un reizē ļoti vienkārša. Noskatījāmies, un secinājā ka atgādināja vienlīdz jauko Before Sunset.

Un tad noskatījāmies arī to. Atmiņās likās spēcīgāka filma, bet nu tā jau droši vien ir ar filmām kas jau ir redzētas. Otrs – kad skatījos pirmo reizi, noteikti bija kādas asociācijas, kas pastiprināja efektu.

Ak jā, un Lost ir atsācies, šodien jau ir pieejama trešā sērija!

28 Comments on “Once

 1. Cidade de deus ir mākslas darbs!!! To gan līdz galam izdevās noskatīties tikai man, jo sieviņa absolūti nemīl filmas ar vardarbīgām ainām 🙂
  Stājos jau rindā uz Once 😉

 2. Once skatos, jau kādas 3 reizes, nekad netieku tālāk, par pirmajām 15 minūtēm, paliek garlaicīgi un visi aizmieg. Bet nu būs jāmēģina atkal, laikam.

 3. katram cilvēkam reiz dzīvē pienāk brīdis, kad gribās pārbaudīt visus stridīgos jautājumus – vai “Dieva pilsēta” ir laba utt.
  IMHO (doh) šo ne tik jauno filmu tev jau sen vajadzēja noskatīties, esmu izbrinīts ka to izdarīji tikai tagad. Kāpēc? Tāpēc, ka domāju ka esi kino mīļotājs, nevis lets-watch-that-‘Die Hard’-movie-again tips.

 4. krūmiņ, man reizēm liekas ka tev ir ļoti lielas grūtības uztvert manis raksīto 🙂 tieši pretēji, man bija licies ka Once ir pār-romantiska kabatslakatiņu filma (manā skatījumā Die Hard kategorijā). Nejauc filmu žanrus ar filmu “klasēm”

 5. Labi, man liekas no tā ko es uzrakstīju nevienam nekas skaidrāks nekļūs. Es tikai gribēju teikt, ka nosaukt Die Hard kā pretēju filmu Once tikai norāda uz šaurām zināšanām filmu lauciņā

 6. Cidade de deus man ljoti nepatika. Par Once, savukart, esmu sajusmaa! Un tās filmas soundtrack gabali ir vienkārši ideāli, aizgrābjoshi “Lies.. lies..” un veel tituldziesma “Once”, un veel taa kurai meitene sacer vārdus. Perfekti! Starp citu galvenais varonis vizuaali bishku atgadina man Osha jaunskungu 🙂

 7. Nu redzi, pēc krūmiņa ideoloģijas Lienei nepatika Cidade, tapēc viņa noteikti skatās tikai Titānika stila filmas un tādas kur ir rozā poniji 🙂

 8. Titaniks (puke), nu, par jaunskungu nosaucu, lai jutas jaunaaks :D; par “Falling slowly” mana kljuda. Rozaa poniji…mmm.. es zinu tikai tadas kur par chiuwauvaam bij 😀 (skatities gan negaju)

 9. doma nebija pateikt , aj tev nepatī filma A, tad noteikti patiks filma B. Bet tas, kas mani izbrīja bija, tas ka filmu C, tu nebiji noskatījies, lai pēc tava tēla manās smadzenēs, tev vajdzējā noskatities filmu C, kas ir iznākusi pirms filmām A un B. Lietoju burtus, lai apbstrahētos no konkrētajām filmām par kurām te iet runa no kurām vienu es neesmu redzējis. tas tev zināšanai Rastanoviča kungs.

 10. Varbūt vari pačukstēt veidu kur “Once” var iznomāt, redzēt, novilkt vai kā savādāk nobaudīt? Ar subtitriem (lai arī draugi, kas nedzird ingliš saprot) laikam nereāli atrast…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.