Notes

Laras Kroftas dēļ

Pirms pāris dienām sanāca pārlūkot vecākus bloga ierakstus (pāris gadu) un atradu piezīmi, ka iznācis tobrīd jaunais Tomb Raider. “He”, padomāju pie sevis – tā arī neesmu spēlējis.
Tad nu nedēļas nogale tika pavadīta Windows uzstādīšanā, ne jau bez apstājas, bet ik pa brīdim – jo tas nav tik viegls uzdevums. Pirmkārt jau vajadzēja saparticionēt cieto disku, tad piespiest Windows instalāciju iet līdz galam (“No HDD found”?), un tad beidzot mega triks no visiem – pie pirmās startēšanās neatpazinās ne pele, ne klaviatūra, kā dēļ nevarēju atbildēt uz jautājumu “do you want windows to automatically adjust display settings” un praktiski paliku iesprūdis, līdz atradu tam risinājumu.

Vispār pazemošanās pēdējais līmenis, visu laiku bija sajūta ka esmu pieņēmis asenizatora profesiju, un gumijas cimdiem, saviebtu seju, piespiedos šo pasākumu izveikt līdz galam. Protams ar minēto tas viss nebeidzās, pēc tam vēl nācās meklēt displeja draiverus, programmas kas māk piemontēt disku, un citādus sīkumus.

Bet tad – beidzot …

Jaatzīst ka droši vien esmu viens no retajiem kuram tiešām patika Tomb Raider spēle kā tāda, turklāt esmu izgājis vairākas no spēles daļām. Šoreiz izdomāju nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – biju uzinstalējis Tomb Raider: Anniversary, kas ir TR pirmās daļas re-make jaunā veidolā. Tā kā pirmo daļu neesmu īpaši spēlējis, un šo jauno arī ne – labs veids kā noķert iekavēto.


P.S.: kad sāku ar šo visu procesu piņķerēties, pamanīju ka pirms dažām dienām iznācis jaunais Tomb Raider Underworld – sagadīšanās, par to nemaz nezināju.

10 Comments on “Laras Kroftas dēļ

 1. neesmu mēģinājusi spēlēt 🙂
  Gaidu atsauksmes… es kaut ko daudz vienkāršāk udabūju rokā
  “Rune”

  mmm zobeni cirvji aamuri un daudz daudz asinju ja tev izdodas trāpīt

 2. Jautājums: ja Tu visu nedēļas nogali noņēmies ar windows instalāciju, kā Tu paspēji iziet vairākas spēles daļas (ieraksta sākumā minēts, ka Tu neesi spēli spēlējis)? Jeb arī tikai jauno Tu nebiji sēlējis?

 3. Izlasi uzmanīgi, tur ir jaunā rindkopā ievads par to ko es domāju par TR sēriju kā tādu. Es biju spēlējis visas spēles, izņemot pirmo un pēdējo, un tā kā pēdējā ir pirmās re-make, tad man sanāks tagad divi zaķi ar vienu šāvienu. Neskaitot to faktu, ka tikko iznāca jauna daļa, par kuru uzzināju pēc šī visa installfesta.

 4. Oho, prieks dzirdēt, ka ne man vienam brīvdienas pagāja windows installfestā (visas problēmas precīzi tādā pašā secībā)! :DTomb Raider laikam ir vienigā spēlē, kura arī man ir milētako spēļu topa augšgalī (laigan nekāds dižais geimeris neesmu). Starpcitu jaunā daļa manuprāt nav tik izdevusies kā Anniversary, lai gan vēl neesmu paguvis iziet lidz galam.

 5. Jā, es tieši Anniversary tagad spēlēju, vakar baigi ņēmos, riktīgi forši! es arī nekāds geimeris neesmu, pirms šitās tā nopietni man liekas spēlēju tikai Half Life 2 kad tas iznāca 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.