Idejas

Pirmā BW filmiņa

Attīstiju savu pirmo filmu. Tehniski pirmā filma iznāca ārā bez attēliem, bet tas bija dažādu sīku sakritību dēļ, un daļēji es ar to biju reķinājies. Šī savukārt bija pirmā filmiņa kuru tīstiju ar cerību ka kautkas sanāks. Protams pieļāvu lērumu kļūdu, konkrētāk žāvēšanas procesā, kas rezultējās ar totāli noputekļotu filmu, bet clone tool ir izgudrots, un tas ātri vien ļāva bildes novest līdz skatāmam rezultātam. Te nu ir tās dažas, kuras te ātrumā iedabūju Flickrī:
Daugava in the morning

Daugava no Vanšu tilta, ikrīta velobrauciens. Gluži kā komentēja viens Flickr lietotājs pie citas manas tilta bildes – “It pays to get up in the morning” (and bike to work). Baigā migla bij torīt.

Garkalne, Latvia

Garkalnē mēs nokļuvām pa ceļam savā Gaujas pārgājienā, kas bija saistīts ar Gaujas applūstošo teritoriju izpētes projektu. Gājām kopumā 13.5Km, lielāko daļu pa pļavam, brikšņiem un krūmiem – totāli nogurdinoši, bet ļoti smuki.

Gauja expedition planning

Procesā, plānojot teritoriju turpmāko apgaitu, un sortējot kartes.

Gauja near Adazi

Pati gauja.

Būtībā biju nedaudz vīlies optiskajā skenējuma kvalitātē, bet pēc resaizošanas – nemaz tomēr tik slikti nav.

10 Comments on “Pirmā BW filmiņa

  1. em, nu jā, melnbalts ir melnbalts. Atstāj pavisam citu iespaidu. Tā ar AB dambi izskatās pavisam labi 🙂

  2. Kā var kļūdīties žāvējot filmu? Putekļus parasti var redzēt tumšās bildēs, kas nav pietiekami labi eksponētas un, kuras skannerim ir “jāvelk” uz augšu.

  3. uh, tur dažām putekļu bija tik daudz, ka man par ar clone tool rokas nolaidās. uz melnas bildes putekļi tādi balti – laikam dēļ tā ICE kas viņus “noņem” no bildes.
    kļūdīties tas nozīmē – mēģināt filmu noslaucīt ar nepareizajiem līdzekļiem (neticiet interneta rekomendācijām par filmu slaucīšanu) jo cik sapratu tie putekļi kuri tur ir pašā sākumā, piecepās pie emulsijas žūšanas laikā. nost tos dabūt nevar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.