Idejas

Parisa Hiltone bez drēbēm!

Virsraksts ir statistikas eksperiments. Piedod, Parisas dibena te nebūs. Toties būs mēness. 
 

Jaunākās zinās iz “Privātās Dzīves”. Ne jau žurnāla, savējās protams. 

Dear diary, ko tad es esmu sadarījis pēdējās nedēļas tādu, par ko esmu vairījies ierakstīt šajā lieliskajā interneta žurnālā? Paspējām iemācīties geocaching, nokrāsojām sienas raibi sarkanā krāsā, sainstalējām pilnu dzīvokli baltu IKEA mēbeļu (pasūtinātas no irideja.lv), apprecējāmies, nofotografējām mēness daļējo aptumsumu, un noskatījāmies divas sezonas “24”. 

Ātrā atskaite, tā teikt …

22 Comments on “Parisa Hiltone bez drēbēm!

  1. Jauki, paldies. To, ka pie tā veikala Ķengaragā ir IKEA izkārtne, pamanīju jau krietni sen. Nezināju, kā viņi īsti darbojas.
    Šovasar pirmoreiz biju IKEA veikalā. Tas bija Novosibirskā un nomaldoties no ceļa 🙂 Nekas gan iegādāts netika, tik vien kā bezmaksas zīmulīšus savācu.

  2. par virsrakstu skaidrs – tālāk rakstā nebūs tas, par ko ir virsrakstā. a ko darīt, ja rakstu izlasīt tomēr gribas, ar visu zināšanu ka tur būs kkas CIC? šitādos eksperimentos nepiedalos 🙁

  3. Pats IKEA lietas sūtu caur Cozy (viņi cenu aprēķina mazliet citādi, bet lielas atšķirības nav). Mēneša sākumā pasūtīju IKEA mēbles (baltas!!), tiesa, lielāko daļu mēbeļu paņēmu no fabrikas (ar visu oriģinālo IKEA iepakojumu), kas tās izgatavo priekš IKEA. Ja būtu pasūtījis caur IrIdeja, sanāktu par ~70% dārgāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.