Movie - Review

El Orfanato

Angliski The Orphanage. Pēc nosaukuma varētu domāt, ka standarta jaunās paaudzes šausmene, kuru pēdējos gados ir ļoti daudz, un tās visas ir visai nekvalitatīvas pēc maniem standartiem (Hills Have Eyes, Hostel etc.) Patiesībā izrādās, ka filma ir tāds kā hidden gem. Guilermo del Toro, kas ir jau pazīstams ar Pāna Labirintu, arī šoreiz radījis patiesi atmosfērisku filmu. Īsti nezinu vai filma klasificējama kā šausmene mūsdienu izpratnē – drīzāk tāda The Others stilā (arī līdzīgi laba filma). Skaista filma, brīžiem liek skudriņām pārskriet pār muguru, brīžiem salekties, un pavisam dažas reizes – ieķerties dīvāna malā vai aizvērt acis. Un lika arī padomāt.

28 Comments on “El Orfanato

  1. Visu cieņu Guilermo del Toro. Viņa Pāna labirints ir tik pat spēcīgs. Skaists drūms un spēcīgs. Ir maz filmu, kas spēj manī atstāt tik paliekošas emocijas.
    Par žanru – nav nejausmas, kāds tas varētu būt :/

  2. uh, šī ir viena no tām filmām, kas paliek atmiņā. biju viens pats kinčikā, mazajā zālītē. vēl skatījās kāda saujiņa cilvēku, bet savā rindā biju vienīgais.
    teikšu tā, uz lielā ekrāna un vienatnē skatoties es biju pilnīgi filmas varā. kā jau parasti skatoties filmas neangļu valodā iespaids ir vēl lielāks, jo rodas tāds mānīgs papildu realitātes efekts.

    Un ko Guilermo del Toro fani saka par jauno Hell boy II? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.