Idejas

Melnā diena

Vakar nu gan bija viena tizla diena. Sākās protams ar to, ka kolēģis padarīja datoru nelietojamu (skat. iepriekšējo rakstu). Tad biju domājis braukt attīstīt izfotografēto filmiņu, bet īsteni amatieriskā vīzē pamanījos nepareizi veikt filmas attīšanas procesu, un atverot vāciņu, savu pirmo, loloto filmu, acīm redzami izgaismoju. Man gan ir tāda neliela cerība, ka kādu kadru vēl varēs glābt, bet nu to vēl redzēs. Itkā ar to vēl būtu par maz, izrādijās, ka BW filmiņas neviens attīstīt negrib (es biju domājis ka JVK ar to nodarbojas, bet nekā). Labi, tajā brīdī es jau biju samierinājies, ka nāksies pirkt bundžu un ķīmiju, jo tāds plāns tāpat jau bija kautkur dziļāk prātā paredzēts. Beigās vēl izdevās braucot mājup saplēst somai siksnu, un tā, ar visu fotoaparātu, gandrīz aizlidoja pa gaisu. Aizejot mājās izrādijās, ka plānotā bundžas aizņemšās arī nav iespējama, jo potenciālais aizdevējs no tās ir atbrīvojies. Un vēl izrādijās ka par 3 lietiņu atsūtīšanu no BH foto veikala, summā 40$, no manis vēlas 100$.
Njā, tā neko sev dieniņa. Protams lielākā škrobe par savu stulbumu ar to filmiņu, un es pat īsti nesapratu ko es izdarīju nepareizi, jo pēcāk pārbaudot manuāli izskatās ka viss bija okei. Pēc tam kad fiksi biju aizvēris vāku, un mēģināju tīt vēlreiz, tad gan viss nostrādāja kā nākas, nezinu kur bija vaina pirmajā reizē. Īsi sakot sviests.

22 Comments on “Melnā diena

  1. cerams šodien būs veiksmīgāka diena! Klau, vai nevari ieteikt kāu labu foto veikalu, kur foršas bildes drukā?

  2. par fotki.lv īstenībā Tu esi pirmais kas saka kaut ko labu, laikam tomēr būs jāuztaisa testa partiju 🙂

  3. Es tur taisīju gan tās lielās melnbaltās bildes kas mums pie sienas bija, gan arī vairākas reizes pa kaudzītei parastu bildīšu. Forši bija tas, ka jau pēc kādas stundas atsūta SMS ka viss gatavs, neatkarīgi no skaita. Un viņiem tur esot dārga un laba tehnika itkā. Nepatīk tikai tas saits, un tā visa reģistrācija.

  4. Digitālā formātā es pasūtu Elkor. 2 h laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas, saņēmu paziņojumu, ka varu iet pakaļ. Kvalitāte bija laba 🙂

  5. Twitter raksti, ka Tev vajag attīstīšanas tanku. No laukiem uz Rīgu atvedām melnu kasti, varbūt tā ir īstā? Ne es, bet mana māsa kādreiz nodarbojās ar bilžu attīstīšanu. Piektdien vakarā varu paskatīties, vai tas ir īstais, tev vajadzīgais,aprīkojums 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.