Diary

Kas notiek???

Jā, interesanti. Būtībā notiek daudz un dažādas lietas, bet blogā rakstīt slinkums. Daļēji tādēļ, ka kopš vakardienas guļu mājās ar kautkādu gripai līdzīgu vīrusu un jūtos visai draņķīgi. Citādi jau būtu uzrakstījis par to, ka man ļoti patika Prāta Vētras koncerts, ka noskatījāmies Sous Le Sable (par ko Kaže visai labi uzrakstīja), par to ka piebeidzām seriāla 24 pirmo sezonu, par to, ka man ir viens liels noslēpums par kuru es nestāstīšu līdz kādai piektdienai, un par to ka īsi pirms nolikšanās ar vīrusu man no ebay atnāca Nikon F3 (dievīga manta). Apmēram tā. Dzeru zāļu tējas, ēdu medu, sviedrējos, klausos Goran Gora, cenšos gulēt un domāju par ķiplokmaizēm.

14 Comments on “Kas notiek???

  1. mums no ebay vai kaut kurienes atnaca fiicha no Kinas, ar kuru varbuut beidzot vareshu lietot savu locked telefonu, kuru neveiksmigi pasutijaam.Kaa tu taksh neatzini analogaas kameras :O????
    Un kas par LIELU noslepumu, ceru, ka liidz shai piektdienai, ilgi gaidiit negribas

  2. Izskatās, ka esi kritis uz Nikoniem tā nopietni. Bet – pat neskatoties, ka tev jau ir Nikon’a stikli – esmu dzirdējis, ka tā būtu viena no patīkamākajām 35mm filmas kamerām ever.
    Un Liencha: Pieļauju, ka nebūs tik daudz žilbinoši kā šarmanti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.