Travel

Couchsurfing

Bijām uztaisījuši nelielu pauzi, bet nu pie mums atkal ir “fully booked” un teju katru dienu kāds interesants cilvēks ciemojas. Pēdējo reizi pirms pauzes pie mums ciemojās Christiane no Kvebekas (Kanādā). Atveda mums īstāko kļavu sīrupu! Piektdien pie mums bija Ana no Portugāles, kuru mēs aizvedām uz Tērvetes dabas parku. Pirmdien pie mums bija četri Poļi (trīs no tām bija Polietes), kuri mums uzdāvināja grāmatu “Why Poland”, kas ir fantastiski smieklīgi, jo vienreiz braucot cauri Polijai tieši spriedām par to vai nez vispār eksistē Lonely Planet Polijas variants, jo iespaids ir tāds ka tur ir tikai liels lauks ar šosejām (un “skup paļet” reklāmām). Protams tik traki nav, un Polijā ir arī ļoti skaisti reģioni, pārsvarā tieši dienvidu daļā. Šodien bija jābūt futbola cienītājiem Vāciešiem, bet viņi no manis nobijās un nav devuši ziņu, līdz ar to nākamā pie mums brauks Anna no ASV. Pēc tam iespējams pirmdienas vakarā nakšņos Laurence no Beļģijas, bet tas vēl nav apstiprināts. 
Raibi mums te iet, bet CS ir vienkārši fantastisks izgudrojums! Tik daudz interesantu cilvēku iepazīt, tik daudz par pasaules kultūrām uzzināt no “tiešajiem avotiem” … 

Katram ar vienu brīvu kaktu istabā iesaku pievienoties, protams gan ne jau tikai lai izmantotu CS pakalpojumus pašam, bet arī lai palīdzētu citiem, un iepazītos ar jauniem draugiem.

14 Comments on “Couchsurfing

  1. -> N.R.Nē, tā gan nav. Bet pēdējā laikā vairākas reizes bijis, ka piekrītam kādu hostēt, bet šis vai nu atraksta, ka atradis citu couch vai arī vienkārši kaut kur nozūd.

  2. Kāds varētu pastāstīt kā tas viss notiek. Gribēju vienu nakti Edinburgā pavadīt šādā vīzē, bet nekā tur prātīga nevarēju saprast. Kas tur pieņemts, kas nē, vienam džekam aizrakstīju, bet ur klusums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.