Latvia - Politics

Kriminālākās Valstis Eiropā?

#2. Latvia: Increase in Total Crime: 4.8%
In 2006, the Organized Crime Department identified 64 criminal groups in Latvia. The most popular activities for organized crime groups were illegal drug trafficking, criminal vehicle business and economic crimes. With its high rate of alcoholism, Latvia is also the second most dangerous place in Europe to drive a car, having reported 207 road fatalities in 2007

Forbes

Otrā vieta par noziedzību, otrā par bīstamību uz ceļiem, tad vēl nekustamā īpašuma burbulis, un draudošais ekonomikas krahs … Ko es te vēl meklēju?

20 Comments on “Kriminālākās Valstis Eiropā?

  1. es gan teiktu ka esi paarpratis teksta jeegu – ka nevis also second, bet gan vienkārši also, kā klāt tam ka mums esot 64 kriminālie grupējumi (un te nāk tas also) UN esam otrie bīstamākie eiropā ja iet runa par braukšanu pa ceļu.
    Bet tas tikai es. Un katrs lasa kā izdevīgāk paša viedokļa nostiprināšanai. Tāpēc jautāšu – ko tu te vēl dari?

  2. Tavā linkā teikts “Tâda faila nav!”
    Canoe.ca pārpublicējis Forbes rakstu, kas datus ņēmis no eiropas centrālā statistikas biroja. Beidz kasīties.

  3. par sho teemu jo vairaak domaa, jo lielaakaa depresijaa un nolemtiibaa sevi vari iedziit. Jaa, protams, ka pie mums kljuust aizvien trakaak. Jaa, protams, ka visu muusu jauniibas maksimaalisma idejas mainiit pasauli (Latviju), lai taa buutu labaaka, jo “kopaa tachu mees varam!”, atduras pret iekaartu un faktu, ka pat ja kaads no mums peekshnji kljuutu par valsts prezidentu, NEKAS nemainiitos. Atstraadaata sisteema, kuraa svariigi ir tikai tie, kas var atljauties buut svariigi. Paareejie ir masa.
    BET. Skaidrs, ka mees prom nekur neaizbrauksim. Paaraak daudz kas te ir piedziivots, paaraak maza paarlieciiba, ka kaut vai tai pashaa Jaunzeelandee viss (uzsveru – viss) buus daudz labaaks, un, galu galaa – 25 gados visu saakt no saakuma? Nee, nu _teoreetiski_ jau dziivojam tikai vienreiz – kamdeelj samierinaaties? Varu tikai teikt droshi par sevi – mani kavee tikai un vieniigi tas, kas manaa dziivee ir visveertiigaakais – mana gjimene un draugi. Bez tiem es, lai cik bagaataa un nevainojamaa valstii dziivotu, buutu pliks un nabags. Starp citu – jaa, N, vai tu speej, piemeeram, speej izteeloties shaadu dziivi citur? Taa – pavisam praktiski?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.