Review

Uzkačā sev Serotonīnu!

Serotonīns ir viela kas saistīta ar smadzeņu emocionālās puses stimulēšanu, tāpat smadzeņu serotonīna receptorus stimulē ar antidepresantiem lai nomāktu vienvirziena negatīvo domāšanu. Serotonīns ir atbildīgs par veselu uztveri, atvērtu skatījumu uz lietām un pozitīvu domāšanu. Ir pētījumi kas liecina ka serotonīna veidošanos var stimulēt ar šokolādes (kakao) ēšanu, kā arī ka tas lielā daudzumā atrodams Valriekstos un Tomātos (ir pētijumi ka tieši Dzeltenie tomāti ir ļoti veselīgi arī citos jautājumos).
Serotonīnam gan ir arī viens interesants blakus efekts, kas varētu nepatikt visiem Jaunā Laika, tfu Jaunā Viļņa Jaunās Paaudzes biedriem un citiem reliģiskās dogmas pakļautībā esošajiem. Kā izrādās mazs serotanīna daudzums ir tieši saistīts ar to ka cilvēks kļūst reliģiozs un spirituāls (skat arī manis augstāk minētos efektus).

“There is more to say that low serotonin is linked with people who are open to spiritual or supernatural experiences,” explained Farde. “Whereas the higher levels go more with people who believe what they see with their eyes and are not so open to God or other aspects of religion.”

4 Comments on “Uzkačā sev Serotonīnu!

  1. Pharmaceutical companies with serotonergic antidepressant drugs to sell have worked hard, in their direct-to-consumer advertisements and their lobbying, to push the “serotonin hypothesis” for depression – the idea that low serotonin causes low mood – even though the scientific evidence for this theory is growing thinner every year. Meanwhile the nutrition supplements industry promotes dietary deficiencies as their treatable cause for low mood.

Comments are closed.