Movie

Anchorman: Legend of Ron Burgundy

Vakardien pēc kārtīgas izstaigāšanās pa jūrmalas ieliņām braucām mājās taisīt rīsus un debesmannā, pēc tam nolemjot noskatīties kādu filmu. Ilgi nevarējām izdomāt un tad beigās palikām pie vienreiz sen sen redzētā Anchorman. Nezkāpēc atmiņā bija palicis ka šī bija tīri ciešama komēdija.
Bet tā nav.

Anchorman ir viena no nožēlojamākajām, nesmieklīgākajām stulbo slimo joku filmām kādu vien esmu redzējis. Ja neskaita lērumu slavenu aktieru, šajā filmā nav NEKĀ. Šī filma nepavelk pat līdz Scary Movie jokiem. Man nav īsti skaidrs kā tādu filmu kāds vispār var novērtēt virs atzīmes divi, neiesaku nevienam. Es pat nezinu kāds ir šīs filmas mērķis – būt smieklīgai vai parodēt ļoti stulbu komēdiju, bet izgāžas tā jebkurā gadījumā. Šeit joku ir ļoti maz, un pārsvarā tie ir saistīti ar ģenitālijām un vīrietis=mērkaķis analoģijām. Slimi

8 Comments on “Anchorman: Legend of Ron Burgundy

  1. Varu ieteikt jauno krievu komēdiju “Vēlēšanu diena”. Var pasmieties 🙂 Ja, protams, vispār patīk krievu komēdijas.

  2. Tieshaam interesenti…Man ar shi filma bij palikusi atminjaa,kaa tiiri jauka. Bet otro reizi es to nespeeju nostiities ilgaak par 7min.

  3. Shii ir viena no filmaa, ko skiet esmu redzejusi, bet pilnibaa neatceros, kas tur bija. Laikam vertiba vinjai nebija liela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.