Crazy Thoughts

Bloku mērķi

Man patīk vārds Bloks. Tāds kā bloknots, kas arī ir lielākā daļa Blogu.
Zilupē raksta ka latvijā gandrīz nevienam blogam nav mērķa, bet es domāju ka tā gluži nebūs. Katram ir kautkāds mērķis, lai arī protams ne tik ideālistisks kā Jāzeps varbūt gribētu, bieži vien autora paša nedefinēts, bet būtībā skaidrs savā vienkāršibā. Kāds galu galā vispār ir dienasgrāmatas/bloga mērķis pēc definīcijas? Pierakstīt piezīmes hroniskā secībā. Mēģināšu uzrakstīt trīs pamata tēmas kas tiek apskatītas manā blogā:

1. Interesējošās problēmas: Transports, Vide, Sabiedrība
2. Ikdiena: Lietas ko daru, Lasu
3. Hobiji: Foto, Literatūra, Mūzika un Kino.

Cik saprotu katra bloga uzbūve ir tieši tāda pati, izņemot protams specializētos blogus kas cenšas savu underground avīzi publicēt neta plašumos gūstot baudu no auditorijas kā arī reklāmas gūtajiem santīmiem.

Kādu baudu gūstu es no šādas bloga padarīšanas? Kā jau vairākkārt esmu rakstījis – šī vietne pastāv lai zudībā neaizietu interesantākie manas dzīves mirkļi un vajadzības gadījumā varētu laika mašīnas stilā attīt laiku atpakaļ un ielūkoties savā prātā toreiz. Otrkārt izmantojot bloga apmeklētību reizem rosinu diskusijas un idejas par problēmām vidē kurā mēs dzīvojam, jo ne vienmēr japiedāvā gatavs risinājums, bet jārosina sabiedrības domāšana un jāmotivē tā darboties.

6 Comments on “Bloku mērķi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.