Idejas

Doremi

Es izdomāju ka vēlos izteikt lielāko cieņu mūspašu projektam Doremi – nav jau tas protams nekāds iTunes, bet kā Latviešu mūzikas veikals tas ir lielisks. Situācija ir tāda ka man visa mūzika tiek atskaņota no datora vai iPod, līdz ar to CD man kā putekļu krājējs būtībā nav nepieciešams (ja vienīgi kas īpašs – kolekcijai, bet tas viss ir sliktas atmazkas). Tāpēc ja vēlos beidzot noklausīties jauno Hospitāļu Ielas albumu, es nevis ģērbšos un -9C salā kātošu uz 20min attālo RIMI, bet ieiešu doremi.lv un ietaupījis kādu latu iegādāšos to ļoti labas kvalitātes elektroniskā formātā. Apmaksa iespējama ar kredītkarti un veikals ir pietiekami ērti organizēts. Vēl nav skaidrs vai piemēram failu bojāejas gadījumā es tos varu atjaunot bezmaksas (vai ir kāda proof-of-purchase), tas būtu jānoskaidro.
Var jau protams tos Latviešu albumus aizņemties vai nozagt, bet mūsu pašmāju mūziķi tomēr pelna ļoti maz, un jāizsaka viņiem paldies vismaz nopērkot to albumu. Kas mūsdienās ir 5Ls (doremi albuma cena)? Divas pusdienas.

28 Comments on “Doremi

  1. Man pasam doremi likaas suuds liidz briidim, kameer radaas reaala nepoieciesamiiba samekleet pasakumam vienu latvieshu dziesmu. Nevareeju nekur atrast, kaa tikai tur – iegaadaajos, un biju prieciigs. Taa nu jau esmu kaadas 10 dziesmas tur ieegaadaajies atseviskiem, konkreetiem gadiijumiem, kad nepiefcieshams, taa ka tieshaam labi ka ir shaads serviss.

  2. Piekrītu N.R, ka mūsu mūziķi nepelna baigos ļimonus un viņiem vajadzētu pateikt paldies, ka viņi kaut ko tādu dara. 5Ls par albumu nav daudz prasīts, un, ja to var iegādāties netā neejot uz veikalu, vēl jo labāk.

  3. xlt, no citas puses, iedomajies tur butu ari arzemes muzika, tad uzreiz butu aizdomas, vai tas nav piratu veikals. Jo gruti iedomaties, ka doremi.lv veiks parskaitijumus kaut kadai arzemes grupai.
    Tatad doremi ir ljoti laba alternativa, jo tieshi piedava latvijas muziku.

  4. Grupai jau neviens neko nekad nemaksā. Viss notiek caur vietējiem izplatītāju pārstāvjiem, kuri maksā lielajiem izplatītājiem, kuri maksā vēl tālāk utt.

  5. Ja kādreiz iTunes būs pieejams Latvijā, tad Doremi būs portāls Latvijas mūzikai. Tā teikt – katrs savu daļu paņem. iTunes realizācija ir stipri labāka un katalogs milzīgs, Doremi tāpat nekad nepiedāvās visu ko tu vēlētos nopirkt. Tas tāda izmēra projektam nav nedz izdevīgi, nedz iespējams 🙂

  6. Sergej, tas ir taapat kaa jebkuraa parastaa veikalaa. Randomaa, piemeeram, ir aarzemju grupas un randoms nemaksaa nevienai no taam. Kaa jau Normunds teica, tas notiek ar paarstaavnieciibu paliidziibu, taapat buutu gadiijumaa, ja doremi paardotu arzemju muuziku. Bet, kaa jau atkal Normunds teica, ar iTuneem neizkonkureet. Zheel tikai ka lielais gigans Apple, ignoree mazaas valstinjas un neatver savus servisus tajaas. Laikam jau neuzskata, ka buus ienesiigi :/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.