Idejas

and then – we came back to life

Šis ir pirmais no manas atlikušās dzīves gadiem.
Ir grūti uzsvērt notikušā nozīmīgumu. Arī es pats joprojām neaptveru, mans prāts bloķē notikušo. Esmu dzirdējis ka cilvēki stāsta kā mainījušies pēc līdzīgiem notikumiem. Šis nebija vienkāršs negadījums kur auto ieslīd kokā un nolauž bamperi. Šīs bija divas ar pusi tonnas metāla kas met kūleņus žilbinoši ātri, negaidīti, neizprotami brīnumainā kārtā apstājoties man to vēl apzinoties. Tas nenotika kā lēnā filmā, tas bija sekundes daļas jautājums. Bet visiem viss bija kārtībā. Andrejam, Zanei, Norai, Ievai – visiem viss bija kārtībā. Es negribu domāt par to kas varēja būt. Galvenais ka visi ir veseli un mums ir visas iespējas turpināt dzīvi ar citām acīm skatoties.

No malas tas droši vien liekas savādāk. “Oi, sasitāt mašīnu”.  Nē, Mēs izdzīvojām.

28 Comments on “and then – we came back to life

  1. to jumta ieliekumu iedomajoties un vispaar defa izskatu …tieshaam apsveicu ar jauno piedzimshanu. Ceru, ka laimes kreklinsh muus pavadiis arii shajaa gadaa

  2. zinu to sajuutu… tagad taada viegla pāļa sajūta, nu vismaz man taada bij… kādu laiku nerubiju kas apkārt notiek… katrā ziņā apsveicu ka visiem viss ok.

  3. Sveiciens palicējiem! Vispār jau līdzīgas izjūtas ir piedzīvotas, tikai purvā – tu cilvēks atvelc ar Defi no sirds cik vien var pazeminātajos (tas ir ap 40-50 Kmh) un pēkšņi bliukt. Par laimi pietika prāta momentā izspiest sajūgu un izvākties no ātruma, bet tā sekundes 10 nesapratne WTF. Izrādījās kūdra nepietiekami sasalusi un es kā pēdējais no kolonnas ielūzu, bet aiz lūzuma vietas labs pusmetru biezas sasalušas kūdras slānis, kas veido sienu… Pieņemu, ka drošības jostas arī jūsu gadījumā daudz deva. Un pie viena – kāds ta tagad Defis izskatās?

  4. Cau, prieks dzirdeet, ka visiem ar veseliibu viss kaartiibaa. Dzelzhi tas pie kaajas, sataisiis/nopirks jaunus 🙂 Iemet man ar bildes, ja nau zjeel. No pieredzeejushiem rallistiem ir naacies dzirdeet ka pat pie 90+ aatruma labaak kuulenji nekaa kaads statisks objekts (kooks, maaja utt)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.