Notes

Dance Dance Dance

Nē, šis nav stāsts par samērā šīzisko, bet labo Murakami grāmatu, kuru izlasīju pirms kāda laiciņa. Šis stāsts ir par to kā es vakar izlēkājos kā tāds dulls ķengurs. alt tusiņa ietekmē iegādājāmies t.s. machinedance deju grīdas, kas būtībā ir aptuveni kvadrātmetru liela mīksta platforma, kas pa USB slēdzas pie datora, un ļauj spēlēt deju spēli, kur ritmā jālec uz konkrētām bultiņām. Izklausās droši vien dīvaini, bet baismīgi aizraujošs pasākums. Tā kā es tāds slinks cilvēks un nekur tālu uz fitnesa klubiem neeju (pat ne tos 50m kas mani šķir no viena), tad šis ir īsteni labs pasākums lai kārtīgi izkustētos veidos kas nav iespējami dodoties ikdienas maršrutā mājas-vilciens-darbs-vilciens-mājas.

18 Comments on “Dance Dance Dance

 1. Muah, kur un pa cik pirki. Kad MK bija shis aparaats man no vinja bij reaala atkariiba. Pashlaik cik zinu ir pieejams tikai labirintaa, bet nezheeliigi suukaa jo karaas augshaa katraa otrajaa dziesmaa.

 2. Rulz nu man arii ir viens pads maajaas, domaajams ka pietiks manas atkariibas apmierinaashanai. Protams nav tas pats kas metaaliskais, bet nu noteikti nav slikts 🙂 Bez tam kaa izraadaas ir manjaki kas modo shos te un uzveido savus (ala metaaliskos) 🙂

 3. 😀
  yeah I’m the core of all the bad stuff that You could get addicted to 😀

  Zinu vairaakus kurien ir “nopietnie maajas monstri”.
  🙂
  Taa vai savadaak, ceru uz konkurenci 😀
  es joprojaam netieku iisti taalaak par treshaas kraasas bultinjaam 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.