Apple - Computers - Technology

Par sekundārajiem displejiem

Atnāca jaunie vadi no ebay. Piespraudu iMac’am. Salīdzinot ar problēmām ko radija visas citas OS, uz MacOS Leopard ne tikai nosaukumu un modeli uzminēja (jauns produkts tas Sanyo) bet pat krāsu profils pats uzradās, kur nu vēl viss cits. Un tikai atlika iespraust, ne pogas nepiespiedu. Bilde: picture-2.png

16 Comments on “Par sekundārajiem displejiem

  1. Te nu mees nonaakam pie vietas, kur paareejaas OS nobaal. Cik esmu dzirdeejis, tad Aabolam vienmeer viss notiek vienkaarshi un aatri, ko nevar teikt par linuxu. Ko tagad teiks dizjie wina aizstaavji?

  2. Nu, saprotams, ka tur kaut kādas pavisam dīvainas izšķirtspējas neņems. 🙂 Nav jau nekur ierakstīts, ka varbūt savādākas. Bet tādas savādākas jau neparādās katru dienu.

  3. 720p nepavisam nav dīvains. kā jau teicu, man prezentācijas vadot ar visu cilvēku windowsiem ir tikai problēmas. vienā pasākumā man ir ~20 dažādu cilvēku prezentācijas, un bijuši jau ir 10 pasākumi. laptopi un projektori dažādi protams bijuši.
    konkrēti piemēri – izrādās ka fn+monitor poga nestrādā, vai piemēram draiveris kautkāds nepareizs un nav iespējas sekundāro displeju setupot, vai arī ieslēdzot sekundāro kautkādas švīkas aiziet pāri, vēl ir gadījies kad nogriež kādus 10% no katras malas, vienmēr filmas rāda uz nepareizā ekrāna utt. Protams vienmēr tas ir atrisināts, bet kā jau Guy Kawasaki saka – ja ejat uz prezentāciju ar windows datoru, sāciet uzstādīšanu 10 minūtes agrāk nekā to dara mac’isti 🙂

  4. man pārsteigums ar MacOs bija, kad iespraudu i-neta vadu un viss uzreiz aizgāja – arī tāpat – ne poga nebija jāpiespiež. biju gaidījis vismaz kādus jautājumus vai ka wizārds būs jāpalaiž. nekā. 🙂

  5. tas viss ir tikai un vienīgi atkarigs, cik kas konkrēti laika ir veltījis kaut kādas OS atbalstam. Ko Apple izdara daudzu ražotāju vietā windows nedara, un Linux dažādie distributīvi dara, cik tiem pietiek resursu.
    Vakardien pat ATI HD2600 pro karte – divi monitori – viss strādā, ir 6 ethernet porti, pārspraud vadu no kurienes uz kurieni gribi – tīkls autokonfigurējas un viss strādā, atvieno vienu moni, gan pašam bija jāatzīmē ka ekrāns tiek izslēgts, bet tā vai tā viss notika out of the box :D, protams, kad pats box bija sakārtots.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.