Environment - Notes

Environment

al goreŠodien ir Blog Action Day un es par to aizmirsu. Gandrīz. Bet nekas, es par vidi rakstu vismaz reizi nedēļā, tāpēc sirdsapziņa man tīra. Ko es vēlētos šodien pateikt – Als Gors uz pusēm ar “Intergovernmental Panel on Climate Change ” tikko nesen saņēmis Nobela miera prēmiju par mūža ieguldījumu vides aktīvismā. Precīzāk par:

“for their efforts to build up and disseminate greater knowledge about man-made climate change, and to lay the foundations for the measures that are needed to counteract such change”

Un es par to esmu neaprakstāmi priecīgs. Jo anti-Goristu ir tik daudz, es jau sāku uztraukties ka naftas magnāti ar cool-aid ir sabarojuši lielāko daļu aktīvās tautas, tomēr paveicās un vismaz intelektuālā daļa atzīst Gora centienus kautko panākt. Nu nekas ka viņa faktos iespējams ir dažas kļūdas (Viņa izmantotie NASA dati esot bijuši neprecīzi, NASA vēlāk tos izlaboja. Interesanti vai NASA iespējams piekukuļot?) , galvenais taču ir centieni citiem pastāstīt par to ka mēs – cilvēki – tomēr pārāk daudz mēslojam savā dzimtenē, savās mājās – un tajā nav nekā slikta.

Līdz ar to es šīs īpašās dienas ierakstu veltu Alam Goram.

4 Comments on “Environment

  1. Proti, piekritušu ka centieni – ir galvenais.Tāpat ari viņa viedoklis ir izpaust ļoti sakarīga un interesanta veida, kas viņam liek to izpaust, tas jau cits stāsts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.