Idejas

Benny and Joon

Man ir dziļākais respekts pret Johnny Depp. Iespējams viņš ir viens no visu laiku labākajiem aktieriem. Katra filma kurā viņš atveido galveno tēlu pagaidām ir bijusi lieliska. Šī filma ir stāsts par Beniju, viņa māsu Džūnu kurai ir garīgas problēmas, un Semu – dīvainu ekscentrisku cilvēku kuru Džūna saņem no Benija drauga, zaudējot kārtīs. Sižets ir ikdienišķs, vienkāršs un bez jebkādiem pārsteigumiem, bet pati filma ir viena no tām  kuru skatoties sirdī ielīst patīkams siltums, tāda kas dod iedvesmu un pacēlumu.
Grasos noskatītites visas filmas ar Depu, sākot ar Platoon. Žēl ka pēdējos gados viņš ir aizņemts ar Pirāta atveidošanu, jo man viņa dīvainā vientuļnieka tēls patīk labāk.

6 Comments on “Benny and Joon

  1. Arī esmu viens no Depa cienītājiem. Benny and Joon redzējis neesmu. Tu saki, ka derētu? Vēl neesmu redzējis (ignorējot Nightmare on Elm Street): Platoon, Cry-Baby, Nick of Time, The Brave, The Astronaut’s Wife, Lost in La Mancha (tā gan nav īsti filma), Once Upon a Time in Mexico, Happily Ever After. Principā visvairāk mani laikam interesē Cry-Baby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.