Design

Blue

Raksts par latviešu kompāniju kas ražo pasaulē slavenus mikrofonus, kurus izmanto ļoti daudzi slaveni mūziķi. Prieks ka šeit uzrodas arvien vairāk kompāniju kuras atpazīst arī citur.

Boba Dilana jaunā CD Modern Times reklāmā TV vai avīzē New York Times – ko jūs tur redzat? Baby Bottle! Vasarā Kristīnai Agilerai bija topa klips no pēdējā albuma Back to Basics, kur mikrofons pagriezts tā, ka skaidri redzams Blue logo. Stings izvēlējies The Bottle. Arī Rods Stjuarts un Nora Džonsa izmanto mūsu mikrofonus, slavenajā Londonas studijā Air atradīsim vismaz sešus The Bottle mikrofonus. Pink, kurai nesen bija koncerts arī Rīgā, pēc īpaša pieprasījuma izgatavojām rozā The Bottle.

14 Comments on “Blue

  1. pirms kaada laika mees abi runaajaam par lv un -, un es piesaucu sho, manupraat, Maarupee baazeeto kompaaniju. Tieshaam prieks, plus nezinaaju, ka vinju klientu loks jau ir tik “zvaigzhnjots”.

  2. diemzjeel raksts patlaban nav pieejams, ja nu atkaartoshanos, tad atvainojiet, bet tieshi patlaban kopsh vakardeinas BLUE mikrofoni ir apskataami Dailes teaatra vestibilaa Dizaina dienu ietvaros. izstaade gan laikam ir pieejama tikai teaatra apmekleetaajiem.

  3. IMHO Andrejsalā kaut kad 10 . oktobrī vai kaut kā tā ir paredzēta izstāde ar jamo produktiem. Parasti Andrejsalas rīkotie pasākumi ir pieejami visiem un bieži vien arī bez maksas.

  4. BTW – Normi, piliec lūc iespēju atzīmēt iespēju saņemt komentārus uz e-pastu tiem rakstiem ko sanāk komentēt. KKam šito fīču esmu manījis, dikti ērti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.